معاون فرماندار:بیش از ۸۵۰تن میوه شب عید در اهواز توزیع می شود

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۳:۲۰ ب٫ظ
معاون فرماندار:بیش از ۸۵۰تن میوه شب عید در اهواز توزیع می شود [ad_1] اهواز-ایرنا-معاون برنامه ریزی فرمانداری اهواز از دخیره سازی بیش از ۸۵۰تن میوه شب عید دراین شهرستان برای توزیع در شب عید خبر داد. به گزارش ایرنا عبدالحمید فخاری مقدم دوشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار این شهرستان با تاکید بر نظارت دستگاه های ذیربط برای توزیع میوه شب عید افزود: درمجموع ۵۷۳ تن پرتقال […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا-معاون برنامه ریزی فرمانداری اهواز از دخیره سازی بیش از ۸۵۰تن میوه شب عید دراین شهرستان برای توزیع در شب عید خبر داد. به گزارش ایرنا عبدالحمید فخاری مقدم دوشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار این شهرستان با تاکید بر نظارت دستگاه های ذیربط برای توزیع میوه شب عید افزود: درمجموع ۵۷۳ تن پرتقال از نوع والنسیا و تامسون و ۲۹۳تن سیب برای این شهرستان تهیه شده است .
معاون برنامه ریزی فرمانداراهواز با بیان اینکه از ۲۵ اسفند ماه وارد طرح توزیع میوه می شویم ، ادامه داد:مکان های توزیع میوه ها در سطح شهر مشخص شده و اطلاع رسانی دراین زمینه به زودی انجام می گیرد.
فخاری مقدم بر نظارت بر توزیع میوه شب عید برای افزایش قدرت خرید اقشار کم درآمد تاکید کرد و افزود: متولیان این امر باید طوری برنامه ریزی کنند که هم اقشار کم درآمد و هم مسافران و دیگر اقشار قدرت خرید داشته باشند و از این طرح بهره مند شوند.
مدیر تعاونی روستایی اهواز نیز در این نشست با اشاره به اینکه سال گذشته با برنامه ریزی صورت گرفته طرح توزیع میوه به خوبی اجرا شد، افزود:اداره تعاون روستایی امسال بصورت شبانه روزی میوه های خریداری شده را در محل سردخانه جدیدالاحداث اهواز نگهداری کرده است.
پرویز جلالی عزیز پور با بیان اینکه تاکنون ۴۰۰تن میوه شب عید وارد سردخانه اهواز شده، افزود: در روز های آینده تمام میوه ها وارد سردخانه می شوند تا از کیفیت آنها کاسته نشود.
مدیرعامل اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی اهواز نیز از ساماندهی غرفه های توزیع میوه در اهواز خبرداد و گفت:متحدالشکل شدن غرفه های عرضه ، صدور کارت شناسایی و تهیه لباس اختصاصی برای متصدیان غرفه ها بمنظور جلوگیری از فعالیت متخلفان و دست فروشان از جمله اقدامات انجام شده برای اجرای این طرح است.
منصور نوروزیان در پایان به کیفیت میوه ها اشاره کرد و اضافه کرد:امسال هم طبق سنوات قبل با همکاری دستگاه های ذیربط جداسازی و امحای ضایعات میوه ها در انبار صورت می گیرد.
خبرنگار :باقر ابراهیمی **انتشاردهنده : کبری آقازری ۶۰۰۲

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار