معاون فرماندار: ۸۰۰میلیارد ریال پروژه راه وشهرسازی در دزفول در دست اجراست

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۱۸ ب٫ظ
معاون فرماندار: ۸۰۰میلیارد ریال پروژه راه وشهرسازی در دزفول در دست اجراست [ad_1] دزفول – ایرنا – معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ویژه دزفول گفت:افرون بر ۸۰۰ میلیارد ریال پروژه راه وشهرسازی امسال در مناطق شهری و روستایی این شهرستان آغاز شده که برخی با پیشرفت قابل قبول در دست اجرا بوده و برخی نیز به مرحله بهره برداری رسیده اند. عبدالحسین پوررکنی روز یکشنبه در […]

[ad_1]


دزفول – ایرنا – معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ویژه دزفول گفت:افرون بر ۸۰۰ میلیارد ریال پروژه راه وشهرسازی امسال در مناطق شهری و روستایی این شهرستان آغاز شده که برخی با پیشرفت قابل قبول در دست اجرا بوده و برخی نیز به مرحله بهره برداری رسیده اند. عبدالحسین پوررکنی روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اشاره تشریح طرح های راه وشهرسازی در مناطق شهری و روستایی دزفول افزود: تعریض و آسفالت ۵۱ کیلومتر از جاده های منطقه احمدفداله دزفول با اعتباری افزون بر ۱۴۰ میلیارد ریال در دست اجراست.
وی افزود:با اجرای این طرح علاوه بر کاهش سوانح رانندگی در مسیر کوهستانی دهستان احمدفداله در بخش شهیون دزفول مسیر ارتباطی روستای ابوالحسن تا خرمیزان هموار می شود .
پوررکنی با اشاره به اینکه پیشرفت این پروژه به علت نبود اعتبارات کند شده است افزود:تاکنون حدود ۱۳ کیلومتر این جاده آسفالت شده و مسیر چهارساعته به ۱٫۵ ساعت کاهش یافته است .
وی افزود:پروژه سه راه بنوت تا شهرک خیبر دزفول نیز با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست و تعریض باند شرقی چهارراه آوج تا سه راه بنوت نیز اجرا شده است ضمن اینکه عملیات خاک برداری سه راه بنوت تا سیاه منصور با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی به علت نبود اعتبار متوقف شده است .
معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری ویژه دزفول گفت:پروژه سه راهی آزادراه به سمت شیرین آب به طول پنج کیلومتر انجام شده و جاده شش کیلومتری به ۱۱٫۵ متر تعریض شده است .
وی ابراز امیدواری کرد با تخصیص اعتبارات سال ۹۵ بتوان این پروژه های راه و شهرسازی را تکمیل کرد .
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار :محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار