معاون نیروی انتظامی خوزستان: انگیزه درگیری مسجد سلیمان شخصی است

تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۷ ب٫ظ
معاون نیروی انتظامی خوزستان: انگیزه درگیری مسجد سلیمان شخصی است [ad_1] اهواز- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: انگیزه درگیری مسلحانه روز گذشته در شهرستان مسجد سلیمان کاملا شخصی است. سرهنگ علی قاسم پور روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: روز گذشته دو سرنشین یک دستگاه پراید با سلاح جنگی به سمت سرنشینان یکدستگاه پژو ۴۰۵ در […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: انگیزه درگیری مسلحانه روز گذشته در شهرستان مسجد سلیمان کاملا شخصی است. سرهنگ علی قاسم پور روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: روز گذشته دو سرنشین یک دستگاه پراید با سلاح جنگی به سمت سرنشینان یکدستگاه پژو ۴۰۵ در شهرستان مسجد سلیمان تیر اندازی کردند که در جریان این تیراندازی یک نفر کشته و یک سرنشین دیگر پژو مصدوم شد.
وی افزود: بعد از این حادثه بلا فاصله ماموران انتظامی خود را به محل رسانده و در یک اقدام ضربتی خودروی پراید را شناسائی و یکی از مهاجمان را دستگیر کردند.
سرهنگ قاسم پور افزود: یکی دیگر از مهاجمان متواری است ولی بزودی دستگیر و برای بررسی پرونده تحویل مقامات قضائی خواهد شد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان اضافه کرد: بررسیهای اولیه نشان می دهد قاتل و مقتول سال قبل با هم اختلافاتی شخصی داشته اند و این درگیری در ادامه همان اختلافات بوده است.
وی گفت: خوشبختانه حال مصدوم خوب است و با حضور مامور انتظامی در محل آرامش بر شهرستان حاکم است.
روز گذشته همچنین یک جایگاه گاز CNG در شهرستان مسجد سلیمان به دلیل رعایت نکردن ایمنی از سوی یک راننده منفجر شد و ضمن مصدوم شدن ۵ نفر خساراتی مالی نیز بر جای گذاشت.
اندکی بعد از این حادثه درگیری مسلحانه ای بین سرنشینان دو دستگاه سواری پراید و پژو در این شهرستان به وجود آمد که در جریان این درگیری یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.
شهرستان مسجد سلیمان در ۱۲۰ کیلومتری شمال شرقی اهواز قرار دارد.
۶۰۶۴
خبرنگار و انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار