معاون پارلمانی رییس‌جمهور: امیدواریم لایحه پالرمو به تصویب مجلس تشخیص مصلحت نظام برسد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۸ ق٫ظ
معاون پارلمانی رییس‌جمهور: امیدواریم لایحه پالرمو به تصویب مجلس تشخیص مصلحت نظام برسد اهواز- قلم ماندگار-معاون پارلمانی، حقوقی و امور مجلس رییس جمهور برای سفری یک روزه وارد اهواز شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، حسینعلی امیری امروز، ۷ اسفند ماه به منظور انجام سفری یک روزه وارد اهواز شد.

وی در ابتدای سفر خود دیداری را با خانواده های شهدا خواهد داشت و پس از آن با حضور در بیت آیت‌الله شفیعی با ایشان دیدار می کند.

دیدار با آیت‌الله موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان دیگر برنامه معاون پارلمانی، حقوقی و امور مجلس رییس جمهور در اهواز است.

امیری امروز همچنین از طرح های  شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی بازدید و سپس در جلسه ای با کانون وکلای استان حضور پیدا خواهد کرد.

امیدواریم لایحه پالرمو به تصویب مجلس تشخیص مصلحت نظام برسد

معاون پارلمانی، حقوقی و امور مجلس رییس جمهور با اشاره به لایحه پالرمو گفت: این لوایح از ضروریات ارتباطات بانکی و مالی با دنیا هستند و امیدواریم مورد تایید و تصویب مجلس تشخیص مصلحت نظام قرار بگیرند.

حسین علی امیری امروز در بدو ورود به اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آقای رییس جمهور تاکید دارند تا اعضای دولت سفر استانی داشته باشند و از نزدیک در جریان مشکلات استان ها قرار بگیرند و سیاست های عمومی دولت را در استان ها پیگیری کنند.

وی افزود: در این راستا به صورت هفتگی به استان ها سفر می کنیم و امروز نیز در این راستا به استان خوزستان سفر کردیم تا با خانواده شهدا، مقامات محلی و استانی دیدار و صحبت هایی را انجام دهیم.

معاون پارلمانی، حقوقی و امور مجلس رییس جمهور تصریح کرد: همچنین امروز بنا است تا چند واحد تولیدی و کارگری را از نزدیک بازدید تا در جریان مشکلات کارگران و مدیران آن ها قرار بگیریم.

امیری عنوان کرد: در اسفندماه هر سال در استان ها جشن استقلال کانون های وکلا به عنوان مهمترین نهادهای صنفی برگزار می شود و امروز در پایان سفر در این جشن در استان خوزستان حضور پیدا خواهیم کرد.

وی ادامه داد: مردم متدین استان خوزستان در طول ۴۰ سال گذشته دینشان را به انقلاب اسلامی و اسلام ادا کرده اند.

معاون پارلمانی، حقوقی و امور مجلس رییس جمهور با اشاره به لایحه پالرمو عنوان کرد: این لایحه در مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح شده است. دولت چهار لایحه را برای تامین مسایل داخلی و مراودات بین المللی با موسسات مالی و بانک های دنیا به مجلس تقدیم کرده است و مجلس آن ها را تصویب کرده است.

امیری ادامه داد: دو لایحه تا کنون نهایی شده اند و دو لایحه همچنان در مجلس تشخیص مصلحت نظام هستند که یکی از این لوایح، لایحه پالرمو است و امیدواریم مجلس تشخیص مصلحت نیز این لایحه را تایید و به تصویب برساند.

وی خاطرنشان کرد: این لوایح از ضروریات ارتباطات بانکی و مالی با دنیا هستند و امیدواریم مورد تایید و تصویب مجلس تشخیص مصلحت نظام قرار بگیرند.

انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار