معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان خوزستان:

معرفی تیم های برتر مرحله استانی المپیاد آماده استان خوزستان، تیم های دادرس اندیمشک و اهواز به مرحله کشوری راه یافتند

تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ | ۱۶:۴۸ ب٫ظ
معرفی تیم های برتر مرحله استانی المپیاد آماده استان خوزستان، تیم های دادرس اندیمشک و اهواز به مرحله کشوری راه یافتند خوزستان_ قلم ماندگار_ معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: تیم های برتر مرحله استانی المپیاد آماده استان خوزستان معرفی شدند، همچنین تیم های دادرس اندیمشک و اهواز به مرحله کشوری راه یافتند.

قلم ماندگار:


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: تیم های برتر مرحله استانی المپیاد آماده استان خوزستان معرفی شدند، همچنین تیم های دادرس اندیمشک و اهواز به مرحله کشوری راه یافتند.

علی پهلوان در گفت و گو با قلم ماندگار، اظهار کرد: تیم های برتر مرحله استانی هفتمین المپیاد آماده در بخش پسران با حضور فرمانده قرارگاه کربلا، معاون آموزش و پرورش استان و مدیرعامل هلال احمر استان و نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمردر اردوگاه تربیتی دهکده حمیدیه معرفی و تجلیل شدند.

وی افزود: همچنین هفتمین مرحله طرح ملی دادرس به پایان رسید و با توجه به تعدد نواحی آموزشی در آموزش و پرورش، بعد از برگزاری مرحله شهرستانی، آزمون کتبی مرحله استانی در هر شهرستان برگزار شد تا پذیرفته شدگان به مرحله عملی راه یابند.

پهلوان ادامه داد: ۱۱ تیم ۱۴ نفره در بخش برادران و ۱۶ تیم ۱۴ نفره در بخش دختران در فضایی پرشور و انرژی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تیم های منتخب شهرستان های اندیمشک در بخش پسران و اهواز در بخش دختران با کسب مقام نخست به مرحله کشوری راه یافتند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان خوزستان بیان کرد: آزمون های مرحله استانی المپیاد آماده در استان خوزستان در رشته های اطفاء حریق، چادر زنی، حمل مصدوم، احیای قلبی و ریوی، پناه گیری و تخلیه اضطراری، ارزیابی و کنترل علایم حیاتی، شکستگی و آتل بندی، خونریزی وپانسمان و بانداژ برگزار شد.

وی افزود: امسال با توجه به انجام آزمون کتبی پیش از موعد، همسان سازی و همترازی معلومات امدادی که در اجرای مرحله شهرستانی انجام شد، شاهد رقابتی تنگاتنگ بودیم و این نشان دهنده سطح بالای آمادگی در شهرستان های استان است.

پهلوان با بیان اینکه طرح ملی دادرس با همکاری مشترک جمعیت هلال احمر و وزارت آموزش و پرورش که در استان ها با محوریت معاونت جوانان جمعیت هلال احمر و معاونت پرورشی آموزش و پرورش برگزار می شود، یادآور شد:  هدف از برگزاری طرح ملی دادرس توانمندسازی جامعه در زمان بروز بلایا و حوادث است تا فرزندان ما بتوانند نقش مداخله گرانه بیشتری را در جامعه داشته باشند و در آینده خود را موظف به کمک به حادثه دیدگان در زمان بروز اتفاقات بدانند و این هم افزایی باعث کاهش آسیب می شود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار