ملت ایران مدیران انقلابی،توانمند و کارامد و هماهنگ با رهبری را انتخاب کنند

تاریخ انتشار: جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۴ ب٫ظ
ملت ایران مدیران انقلابی،توانمند و کارامد و هماهنگ با رهبری را انتخاب کنند [ad_1] خرمشهر – ایرنا – امام جمعه خرمشهر گفت: ملت ایران مدیران قوی انقلابی،توانمند و کارامد و هماهنگ با رهبر انقلاب اسلامی را انتخاب کنند. به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدعبدالنبی موسوی فر در آیین عبادی سیاسی جمعه این هفته در مسجد جامع خرمشهر گفت: مقام معظم رهبری تاکید فراوان بر انتخاب افراد باسابقه دارند […]

[ad_1]


خرمشهر – ایرنا – امام جمعه خرمشهر گفت: ملت ایران مدیران قوی انقلابی،توانمند و کارامد و هماهنگ با رهبر انقلاب اسلامی را انتخاب کنند. به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدعبدالنبی موسوی فر در آیین عبادی سیاسی جمعه این هفته در مسجد جامع خرمشهر
گفت: مقام معظم رهبری تاکید فراوان بر انتخاب افراد باسابقه دارند و فرد انقلابی، متدین، توانمند با کابینه ای بسیار قوی که از بین آنها افراد شایسته بتواند مشکلات مردم را کاهش دهند، انتخاب شود.
امام جمعه خرمشهر ، بالا بردن تولید و اشتغال در کشور از شاخص های انتخاب مدیران عنوان کرد و گفت: مدیران دانا، ولایی، کارآمد و آشنا به پیچیدگی های کاری کشور با روحیه ضد اشراف گری باید باشد.
وی با بیان اینکه نگاه یک مدیر باید جهادگرانه، پرچم دار گفتمان انقلاب و معتقد به ارزش های انقلاب باشد، گفت: دولت باید عزتمند، کارآمد، پرکار و پرتلاش ، جهادی و شایسته سالار و خدمت گزار مردم باشد و شجاع در برابر دشمن و ساده زیست باشد.
حجت الاسلام موسوی فر در بخش دیگر به مشکلات خرمشهر اشاره کرد و گفت: در خرمشهر مردم با کوله باری از مشکلات عدیده ای همچون بیکاری، نبود زیرساخت های مناسب زندگی می کنند و این نیاز به عزم جدی مسئولان استانی و کشوری دارد.
۷۱۰۰/۶۰۶۴
خبرنگار: کمیله حجازی ** انتشار دهنده:محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار