ملی حفاری قهرمان شد، پالایش نفت آبادان به مقام سوم رضایت داد

تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۱۳ ق٫ظ
ملی حفاری قهرمان شد، پالایش نفت آبادان به مقام سوم رضایت داد [ad_1] اهواز – ایرنا – مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور پایان یافت که تیم ملی حفاری به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت. به گزارش ایرنا هفته پایانی مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان عصر جمعه ادامه یافت و دو نماینده خوزستان نیز به میدان رفتند.تیم ملی حفاری که هفته گذشته قهرمانی خود […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان باشگاه های کشور پایان یافت که تیم ملی حفاری به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت. به گزارش ایرنا هفته پایانی مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان عصر جمعه ادامه یافت و دو نماینده خوزستان نیز به میدان رفتند.
تیم ملی حفاری که هفته گذشته قهرمانی خود در این رقابت ها را مسجل کرده بود در این هفته میزبان تیم شهرداری زنجان بود که با نتیجه ۱۴ بر صفر این تیم را شکست داد.
این بازی اگر چه یک دیدار تشریفاتی را برای ملی حفاری داشت اما بازیکنان این تیم با تمام توان مقابل حریف زنجانی خود ظاهر شدند تا با اقتدار هر چه بیشتر جام قهرمانی را بالای سر ببرند.
سال گذشته تیم حفاری پس از دانشگاه آزاد عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داده بود اما در این فصل با کسب ۶۳ امتیاز عنوان قهرمانی را از رقیب دیرینه خود دانشگاه آزاد پس گرفت.
همچنین دیگر نماینده استان تیم پالایش نفت آبادان که پیش از این به مقام سومی این مسابقات دست یافته بود از بازی مقابل سپیدرود در رشته انصراف داد.
به این ترتیب تیم های ملی حفاری، دانشگاه آزاد و پالایش نفت آبادان با کسب امتیازهای ۶۳، ۵۹ و ۵۵ امتیاز مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
۶۰۶۴
خبرنگار: پارسا شاکری** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار