ملی پوشان جوان در جام جهانی آبادان توانایی خود را نشان دهند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۲۵ ب٫ظ
ملی پوشان جوان در جام جهانی آبادان توانایی خود را نشان دهند [ad_1] آبادان – ایرنا – عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی،گفت: از ملی پوشان در جام جهانی آبادان انتظار داریم که با تمام توان در مصاف با قهرمانان المپیک و جهان، توانایی خود را نشان دهند. «سید حسین مرعشیان» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:روسیه، جمهوری آذربایجان و ترکیه […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – عضو شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی،گفت: از ملی پوشان در جام جهانی آبادان انتظار داریم که با تمام توان در مصاف با قهرمانان المپیک و جهان، توانایی خود را نشان دهند. «سید حسین مرعشیان» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:روسیه، جمهوری آذربایجان و ترکیه در جام جهانی با نفرات اصلی و قهرمانان جهان و المپیک خود در آبادان به میدان می آیند و هدف همه آن ها قهرمانی است، ضمن اینکه تیم های آلمان و قزاقستان هم مهره های خوبی را دارند.
وی اظهار داشت:البته در ترکیب تیم ایران نیز نفرات جوانی حضور دارند که به دلایل مختلف میدان های بزرگی مثل المپیک و جهانی را ندیده اند و به طور قطع باید در این مسابقات که در سطح بالایی برگزار می شود، کارآیی خود را نشان دهند.
مرعشیان یادآور شد:شورای فنی طبق مصوبه خود تا بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا به سرمربی تیم ملی فرصت داده و در این مدت هم عملکرد کادر فنی را بررسی می کند.
این عضو شورای فنی کشتی فرنگی بیان داشت:انتظار داریم که ملی پوشان با تمام توان با رقبای خود روبرو شوند و به طور قطع مردم آبادان هم با تمام وجود از ملی پوشان کشورمان حمایت می کنند و این نفرات تشکیل دهنده تیم المپیک ۲۰۲۰ توکیو است.
فدراسیون کشتی نیز در بیانیه ای با اشاره به قطعی شدن برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی در آبادان اعلام کرد: به طور قطع احترام به مردم عزیز خوزستان دلیل اصلی واگذاری این میزبانی به این استان قهرمان پرور، آن هم با کمترین میزان خواسته از مسئولان استانی خوزستان، نسبت به سایر استان ها بوده است.
فدراسیون کشتی در این بیانیه تصریح کرد:امیدواریم با حمایت پرشور مردم عزیز خوزستان و ایران از ملی پوشان جوان و سرمایه های المپیک ٢٠٢٠ کشتی فرنگی کشور در مقابل حریفان قدرتمند خود، بتوانیم رضایت نسبی ملت شریف ایران را بدست آوریم.
جام جهانی کشتی فرنگی روزهای ٢۶ و ٢٧ اسفند با حضور هشت تیم برتر دنیا در سالن کوثر آبادان برگزار می شود.
تیم ملی ایران در گروه یک با روسیه، قزاقستان و آلمان همگروه است و در گروه دوم این رقابت ها نیز ترکیه، جمهوری آذربایجان، بلاروس و اوکراین قرار دارند.
۷۱۰۴/۶۱۲۵**دریافت کننده مسعود گادار**انتشار: سید بهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار