ملی پوش ۶۶ کیلو گرم کشتی فرنگی ایران:اشتباه داوری باعث شکستم برابر روسیه شد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۴:۰۵ ق٫ظ
ملی پوش ۶۶ کیلو گرم کشتی فرنگی ایران:اشتباه داوری باعث شکستم برابر روسیه شد [ad_1] آبادان – ایرنا – ملی پوش ۶۶ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی ایران گفت: مقابل حریف روسی لایق باخت نبودم ولی اشتباهات داوری باخت را به من تحمیل کرد. علی ارسلان شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:مقابل حریفی از روسیه مبارزه کردم که دارای تجربه بالا بود و کشتی را خیلی […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – ملی پوش ۶۶ کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی ایران گفت: مقابل حریف روسی لایق باخت نبودم ولی اشتباهات داوری باخت را به من تحمیل کرد. علی ارسلان شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:مقابل حریفی از روسیه مبارزه کردم که دارای تجربه بالا بود و کشتی را خیلی خوب می فهمید.
وی اظهار داشت:آرتم سورکوف از کشتی گیران صاحب نام جهان است ولی مقابل این چهره سرشناس کشتی خوبی گرفتم.
ملی پوش کشتی فرنگی ایران گفت: از همان ثانیه آغاز بازی مشخص بود با فنون سختی مواجه می شوم اما موفق به کنترل این حریف روسی شدم.
ارسلان تصریح کرد: در این بازی اشتباهات داوری خیلی زیاد بود و فکر می کنم کشتی را به ناداوری باختم.
وی افزود: اگر اشتباهات داوری نبود قطعا در این دیدار پیروز می شدم اما شرمنده هوادارانی شدم که یکصدا تیم ایران را برابر روسیه تشویق می کردند.
ارسلان گفت: تیم ایران نسبت به دوره های قبلی بسیار جوان اما با انگیزه بود و برابر تیم روسیه ای که مجموعه از قهرمانان المپیک و جهانی را در اختیار داشت پایاپای ظاهر شدیم.
تیم ملی کشتی فرنگی روسیه در دومین دیدار خود از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۷ موفق شد ایران را با نتیجه ۵ بر ۳ شکست دهد.
به گزارش ایرنا سی وپنجمین دوره جام جهانی کشتی فرنگی درسال ۲۰۱۷ صبح پنجشنبه ۲۶ اسفندماه در محل سالن کوثر شهر آبادان آغاز شد و عصر جمعه با شناخت تیم های برتر به پایان می رسد.
ایران در گروه ۱ با روسیه، قزاقستان و آلمان همگروه است و درگروه دوم این رقابت ها نیز ترکیه، بلاروس، اوکراین و جمهوری آذربایجان قرار دارند.
۷۱۰۴/۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگاران:مسعود گادار و عدنان جواهری **انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار