منطقه عملیاتی فتح المبین میزبان ۳۰۰ هزار دانش آموز از سراسر کشور

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۲:۴۹ ق٫ظ
منطقه عملیاتی فتح المبین میزبان ۳۰۰ هزار دانش آموز از سراسر کشور [ad_1] شوش – ایرنا – فرماندار شهرستان شوش گفت: از ابتدای مهرماه تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار دانش آموز از سراسر کشور به منطقه عملیاتی فتح المبین سفر کردند. به گزارش ایرنا رضا نجاتی روز یکشنبه در جریان بازدید معاون امور عمرانی و مدیر کل امور شهری استانداری خوزستان از یادمان شهدای فتح المبین افزود:منطقه […]

[ad_1]


شوش – ایرنا – فرماندار شهرستان شوش گفت: از ابتدای مهرماه تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار دانش آموز از سراسر کشور به منطقه عملیاتی فتح المبین سفر کردند. به گزارش ایرنا رضا نجاتی روز یکشنبه در جریان بازدید معاون امور عمرانی و مدیر کل امور شهری استانداری خوزستان از یادمان شهدای فتح المبین افزود:منطقه عملیاتی فتح المبین یکی از یادمان های شاخص استان خوزستان می باشد که همه ساله میزبان خیل عظیم زائران از سراسر کشور می باشد.
وی گفت: اوج سفرهای کاروان های راهیان نور از ۲۰ اسفند ماه آغاز و تا پایان ۱۵ فروردین سال آینده ادامه دارد.
وی با اشاره به سفر بیش از ۲ میلیون مسافر نوروزی و کاروان راهیان نور به منطقه فتح المبین گفت: تمامی ظرفیت های شهرستان در جهت خدمت رسانی مناسب به کاروان های راهیان نور بسیج شده است.
فرماندار شهرستان شوش گفت: براساس تصمیم صورت گرفته شهرداران پنج شهر شوش ، شبکه بهداشت و درمان ، هلال احمر ، مخابرات ، برق ، و راه و شهرسازی آمادگی لازم جهت خدمات رسانی به زائران از جمله تامین آب شرب ، سرویس های بهداشتی ، روشنایی ، استقرار آمبولانس و راه اندازی اینترنت را در محل یادمان شهدای فتح المبین دارند.
معاون امور عمرانی استانداری خوزستان نیز در این سفر از روند هماهنگی صورت گرفته برای استقبال از کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی دیدن کرد و گفت:اقدامات بسیار خوبی در سطح شهرستان شوش با هدایت فرماندار صورت گرفته که جای تقدیر دارد.
فرامند هاشمی زاده افزود: در جهت کمک به این یادمان و در راستای ایجاد یک محیط مناسب برای استقبال از کاروان های راهیان نور موظف هستیم تا هر آنچه که در توان داریم انجام دهیم.
وی اظهار کرد: در نشست هماهنگی مقرر شد سه برنامه تکمیل بنای یادمان بر اساس طرح جامع با همکاری استانداری خوزستان و سپاه پاسداران مصوب شد.
هاشمی زاده گفت:ایجاد زیرساخت لازم از قبیل تعریض جاده ورودی یادمان و افزایش محوطه پارکینگ با هماهنگی سایر دستگاهها در حال انجام می باشد.
فرحان منصوری مسئول زیارتگاه شهدای فتح المبین نیز ضمن ارائه گزارشی گفت: این یادمان نیازمند همکار تمام ارگان ها در جهت خدمات رسانی به زائران و کاروان های راهیان نور می باشد.
۷۲۸۰/۶۰۶۸
خبرنگار:مجتبی پناهی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار