مهاجم تیم استقلال خوزستان: هدف اصلی ما افتخار آفرینی در آسیا است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۲۱ ب٫ظ
مهاجم تیم استقلال خوزستان: هدف اصلی ما افتخار آفرینی در آسیا است [ad_1] ایرنا-اهواز- مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: هدف اول ما موفقیت در آسیا بوده و نتایجی در شان مردم خوزستان کسب کنیم. حسن بیت سعید عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اگر چه از تیم های بالای جدول فاصله گرفتیم اما هنوز امیدواریم و کسب سهمیه در لیگ دور از انتظار […]

[ad_1]


ایرنا-اهواز- مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: هدف اول ما موفقیت در آسیا بوده و نتایجی در شان مردم خوزستان کسب کنیم. حسن بیت سعید عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اگر چه از تیم های بالای جدول فاصله گرفتیم اما هنوز امیدواریم و کسب سهمیه در لیگ دور از انتظار نیست.
مهاجم استقلال خوزستان افزود: اگر چه تیم ما از ابتدای فصل مشکلات بسیاری داشته اما معتقدم تاکنون نتایج خوبی کسب کردیم و بازیکنان ما از انگیزه بالایی برخوردار هستند.
وی ادامه داد: تیم ما در حال حاضر روند خوبی را در پیش گرفته است و امیدواریم با حمایت هواداران در مقابل صنعت نفت با دست پر خارج شویم.
بیت سعید در خصوص،بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان عنوان کرد: بازیکنان ما بعد از برد مقابل پدیده در شرایط روحی خوبی قرار دارند و از همه لحاظ آماده بازی با نفت هستیم اگرچه بازی آسانی نخواهیم داشت.
وی ادامه داد: صنعت نفت در هفته های اخیر نتایج نسبتا خوبی کسب نکرده به همین جهت در مقابل ما چیزی برای از دست دادن ندارد. البته نباید فراموش کرد که آن ها یقه تیم های بزرگی همچون استقلال و تراکتورسازی را گرفتند.
مهاجم شماره هفت آبی های خوزستانی افزود: در مقابل نفت و در حضور تماشاگرانمان محکوم به بردن هستیم تا فاصله خود را با تیم های صدر جدول کمتر کنیم.
وی در پایان گفت: تیم ما در این فصل به مراتب بازی های بهتری نسبت به فصل قبل ارائه می دهد اما در زدن ضربات آخر کم دقت هستیم، در هر بازی موقعیت‌های گلزنی بیشماری خلق می کنیم اما توپ هایمان تبدیل به گل نمی‌ شود.
خبرنگار: پارسا شاکری
انتشاردهنده: کبری آقازری ۶۰۰۲

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار