مه گرفتگی ۱۱شهرستان خوزستان را به تعطیلی کشاند

تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۲ ق٫ظ
مه گرفتگی ۱۱شهرستان خوزستان را به تعطیلی کشاند [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: به علت مه گرفتگی روی شبکه، برق ۱۱ شهرستان تعطیل شده است. هاشم بالدی شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: برق این ۱۱ شهرستان از دیشب قطع شده و مسئولان برق گفته اند تا ساعت ۱۰ احتمال وصل شدن برق وجود […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: به علت مه گرفتگی روی شبکه، برق ۱۱ شهرستان تعطیل شده است. هاشم بالدی شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: برق این ۱۱ شهرستان از دیشب قطع شده و مسئولان برق گفته اند تا ساعت ۱۰ احتمال وصل شدن برق وجود دارد.
وی با اشاره به تعطیلی ادارات در روز شنبه افزود: مدارس نوبت صبح این شهرستانها امروز تعطیل اعلام شده و در صورت وصل نشدن برق تا ساعت ۱۰ مدارس نوبت عصر نیز تعطیل می شوند.
بر اساس اعلام ستاد بحران استان خوزستان ادارات ، بانک ها و مراکز آموزش عالی در شهرهای اهواز ،باوی ،کارون ،حمیدیه ،ماهشهر، هندیجان، هویزه ،دشت آزادگان ،آبادان ،خرمشهر و شادگان به علت قطعی برق روز شنبه تعطیل هستند.
همچنین بنا به اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به دلیل قطع برق تمام مدارس شهرهای اهواز، ماهشهر، دشت آزادگان، حمیدیه، هویزه، هندیجان، باوی و کارون، آبادان، خرمشهر و شادگان در نوبت صبح روز شنبه ۲۳ بهمن ماه تعطیل هستند.
۷۱۵۱/۶۰۶۸
خبرنگار:وائلی زاده **انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار