برق اهواز خبرداد:

مواکب واقع در کوی سیاحی اهواز تامین برق و روشنایی  شد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۸ ب٫ظ
مواکب واقع در کوی سیاحی اهواز تامین برق و روشنایی  شد مدیر امور برق منطقه دو کلانشهر اهواز: به منظور رفاه حال زائرین حرم حسینی مواکب واقع در کوی سیاحی تامین برق و روشنایی شد.

قلم ماندگار:

  به گزارش قلم ماندگار به نقل از  روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز، مدیراموربرق منطقه دو اهواز با تشریح اقدامات انجام شده بیان داشت: همکاران ما در اموربرق این منطقه همگام با خادمین حسینی و به منظور رفاه حال زائرین اربعین، با بکارگیری تجهیزات لازم، شبکه برق و روشنایی مسیرهای منتهی به مرز را بهبود بخشیدند.

  حجت توکلی همچنین تصریح کرد: اکیپهای عملیاتی اموربرق منطقه دو با حضور در محل و ارائه خدمات فنی و بررسی ایمنی به تعداد ۲۰موکب واقع در کوی سیاحی مسیر ساحت العباس به منظور ارائه خدمات بهتر در زمینه روشنائی و تامین برق به زائرین تلاش کردند.

  وی دربخش دیگری از سخنان خود گفت: از موکب داران عزیز انتظارداریم درتمام مدت خدمت رسانی به عاشقان اهل بیت و امام حسین (ع)درحفظ ایمنی و بکارگیری وسایل الکتریکی توجه جدی نشان دهند تا از هرگونه حادثه ناگوار برق گرفتگی جلوگیری شود و مجموعه همکاران ما نیز آماده همکاری در این خصوص می باشند.

انتهای پیام/

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار