یادداشت وارده:

موجودی کافی نیست….امنیت کارگر =امنیت جامعه

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۷ ب٫ظ
موجودی کافی نیست….امنیت کارگر =امنیت جامعه عدم پرداخت حقوق و مزایا به کارگران، زندگی آنها را به هم می‌ ریزد، زیرا کارگران و خانواده‌های آنها هزینه‌هایی دارند و روی حقوقی که دریافت می‌کنند برنامه‌ریزی می‌کنند.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، محمد چنانی– امام صادق(ع) نیز در حدیث مشهوری در اهمیت این موضوع فرمودند: «أعطُوا الأجیرَ أجرَهُ قَبلَ أنْ یَجِفَّ عَرَقُهُ»؛ مزد کارگر را پیش از آن که عرقش خشک شود بدهید

عدم پرداخت حقوق و مزایا به کارگران، زندگی آنها را به هم می‌ ریزد، زیرا کارگران و خانواده‌های آنها هزینه‌هایی دارند و روی حقوقی که دریافت می‌کنند برنامه‌ریزی می‌کنند.
در شرایط کنونی اقتصادی کشور لازم است تا کارفرمایان نسبت به پرداخت به موقع حقوق کارگران اقدام کنند تا آن‌ها در این خصوص فشار کمتری را متحمل شوند.
آیا امنیت ملی را فقط کارگران به خطر می اندازند
در این سالها اخیر که بدلیل تاخیر در معوقات کارگران دست به تجمع زده بودند تهمت ارتباط با شبکه های خارجی و گرایش به گروه های خاص ، نصیبشان میشود.
ولی این کارفرما که عامل اصلی این تجمعات بوده و با لابی و ارتباطات خاص یک شرکت را تصاحب شده با ملایمت رفتار میکنند
امید به روزی که در کشور اسلامی ما حقوق کارگران با عدالت پرداخت شود و هیچگونه ظلمی در حق این قشر زحمتکش نشود.

از وکلای شهرستان شوش دانیال(ع) استدعا داریم که برای احقاق حقوق کارگران زحمت کش هفت تپه شکوایه تنظیم کنند چرا که اقتصاد بازار شهرستان در گرو پرداخت حقوق این کارگران میباشد
اما کارگر عزیز:
گیر خواهد کرد روزى، روزیت
در گلوى مالِ مردم خوارها
من به در گفتم، ولیکن بشنوند
نکته ها را مو به مو دیوارها

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار