موج جدید بارشی وارد خوزستان می شود/پیش بینی افزایش دما

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۴ ب٫ظ
موج جدید بارشی وارد خوزستان می شود/پیش بینی افزایش دما [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: موج جدید بارشی از امشب – دوشنبه – وارد استان می شود که این موج، بارش های پراکنده را در بیشتر نقاط استان به دنبال دارد. کوروش بهادری دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:این موج بارشی تا چهارشنبه هفته جاری ۳۰ […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: موج جدید بارشی از امشب – دوشنبه – وارد استان می شود که این موج، بارش های پراکنده را در بیشتر نقاط استان به دنبال دارد. کوروش بهادری دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:این موج بارشی تا چهارشنبه هفته جاری ۳۰ فروردین ماه به دلیل عبور امواج ناپایدار در استان حاکم است و باعث بارندگی های خفیف و پراکنده می شود.
وی افزود:طی چند روز گذشته دمای هوا در برخی نقاط استان تا حدود ۱۰ درجه سانتیگراد کاهش یافت اما از روز دوشنبه روند افزایش دما بین ۲ تا چهار درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
بهادری ادامه داد: طی ۲۴ ساعت گذشته امیدیه با ۳۲ و دهدز با ۱۳ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک ترین نقاط استان گزارش شده و تغییرات دمایی هوای اهواز بین ۲۹ و ۲۰ درجه سانتیگراد در نوسان است.
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: شب گذشته شمال استان شاهد بارندگی های پراکنده بود به صورتی که بیشترین میزان بارش در دهدز با ۱۶ میلیمتر ثبت شده است.
۳۰۰۴/۶۱۲۵ خبرنگار: خاطره غفاری ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار