مدیرعامل موسسه تحقیقات توسعه نیشکر:

موسسه تحقیقات توسعه نیشکر پل ارتباطی دانشگاه و صنعت است

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۴ ق٫ظ
موسسه تحقیقات توسعه نیشکر پل ارتباطی دانشگاه و صنعت است مدیرعامل موسسه تحقیقات توسعه نیشکر گفت: تعامل صنعت و دانشگاه یک ضرورت است و این تعامل رشد علمی و توسعه اقتصادی را به دنبال دارد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، دکتر کوروش طاهرخانی در دومین همایش تور استارت آپی صنعت نیشکر که در کشت و صنعت نیشکر فارابی برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت: تعامل صنعت، دانشگاه و سازمان مدیریت صنعتی یک ضرورت است و مبنای برگزاری این تورهای استارت آپی استفاده از ایده های اساتید دانشگاه، شرکت های دانش بنیان و سازمان مدیریت صنعتی در راستای افزایش بهره وری در کشت و صنعت های توسعه نیشکر است.

وی تصریح کرد: ایجاد بسترهای لازم برای تعامل میان صنعت و دانشگاه از وظایف ذاتی موسسه تحقیقات توسعه نیشکر است و امیدواریم بتوانیم با اتصال بخش های علمی به عنوان ایده پردازان عرصه فناوری های نوین با حوزه صنعت و کشاورزی کشت و صنعت های هفتگانه توسعه نیشکر، گام های موثری در راستای تحقق شعار جهش تولید برداریم.

گفتنی است دومین تور استارت آپی در صنعت نیشکر با حضور مدیران سازمان مدیریت صنعتی استان خوزستان، مرکز رشد و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز، مدیریت آموزش و پژوهش و فناوری صنعت و پارک علم و فناورری خوزستان در کشت و صنعت نیشکر حکیم فارابی با هدف ایده پردازی و بهره گیری شرکت های دانش بنیان از زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری شرکت نیشکر برگزار شد.

در این همایش ، بیش از ۴۵ شرکت دانش بنیان با ظرفیت های شرکت توسعه نیشکر در دو حوزه کشاورزی و صنعت و صنایع پایین دستی آشنا شدند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار