میزان ریزگردها در شهرهای خوزستان تا ساعت ۱۱ یکشنبه/ هندیجان بیش از ۱۰ برابر حد مجاز

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۵ ب٫ظ
میزان ریزگردها در شهرهای خوزستان تا ساعت ۱۱ یکشنبه/ هندیجان بیش از ۱۰ برابر حد مجاز [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان گفت: میزان ذرات معلق در هوا در ساعت ۱۱ یکشنبه در شهرستان هندیجان یک هزار و ۵۳۱ میکروگرم برمترمکعب ( معادل ۱۰،۲۰ برابر حد مجاز) است که بیشترین میزان در خوزستان است. شهریار عسکری یکشنبه در گفت و گو با […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان گفت: میزان ذرات معلق در هوا در ساعت ۱۱ یکشنبه در شهرستان هندیجان یک هزار و ۵۳۱ میکروگرم برمترمکعب ( معادل ۱۰،۲۰ برابر حد مجاز) است که بیشترین میزان در خوزستان است. شهریار عسکری یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: همچنین در این مدت میزان ذرات معلق در هوا در اهواز ۴۴۲ ، ماهشهر ۸۷۹، دزفول ۴۱۳ ، امیدیه ۸۶۷ ، گتوند ۶۱۸ ، بهبهان یک هزار و ۱۶۰، و رامشیر یک هزار و ۲۹۱ میکروگرم بر متر مکعب است.
میزان ریزگرد ها در ساعت ۱۰ روز یکشنبه نیز در اهواز ۶۹۱، هندیجان یک هزار و ۶۸۵ ، اندیمشک۶۲۰ ، گتوند ۶۴۵ ، شادگان۳۶۱ ، امیدیه یک هزار و یک، بهبهان یک هزار و ۳۷۵، و دزفول ۷۰۱ میکروگرم بر متر مکعب بود.
میزان استاندارد ذرات معلق در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است.
روز شنبه به دلیل گرد و غبار غلیظ مدارس و دانشگاه های نوبت صبح و عصر ۱۳ شهرستان خوزستان تعطیل اعلام شد و زمان کاری ادارات این شهرستان ها تا ساعت ۱۲ اعلام شد.
روز یکشنبه نیز به دلیل گرد و غبار مدارس و دانشگاه های نوبت صبح تعطیل اعلام شد.
۷۱۵۸ /۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار