میزان ریزگرد در رامشیر بیش از ۱۱برابر حد مجاز است

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۹ ب٫ظ
میزان ریزگرد در رامشیر بیش از ۱۱برابر حد مجاز است [ad_1] اهواز – ایرنا – رئیس روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: میزان ذرات معلق در هوا در شهرستان رامشیر در ساعت هشت روز یکشنبه یک هزار و ۶۷۲ میکروگرم برمترمکعب(معادل ۱۱،۱۴برابر حد مجاز) است که آلوده ترین شهر خوزستان اعلام شده است. شهریار عسکری یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – رئیس روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: میزان ذرات معلق در هوا در شهرستان رامشیر در ساعت هشت روز یکشنبه یک هزار و ۶۷۲ میکروگرم برمترمکعب(معادل ۱۱،۱۴برابر حد مجاز) است که آلوده ترین شهر خوزستان اعلام شده است. شهریار عسکری یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: میزان ریزگردها در این ساعت در اهواز یک هزار و یک، خرمشهر ۸۰۶، اندیمشک ۷۹۶، شادگان یک هزار و ۷۲، امیدیه یک هزار و ۱۷۵، بهبهان یک هزار و ۴۵۸، دزفول ۷۹۶، و سوسنگرد ۴۷۱ میکروگرم برمترمکعب اعلام شده است.
خوزستان از دیروز شنبه درگیر پدیده گرد و غبار است که باعث تعطیل شدن مدارس و ادارات در روزهای شنبه و یکشنبه در بیشتر شهرستان های این استان شده است.
طبق آخرین اعلام اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان بیشترین میزان ذرات معلق در هوا در ساعت ۲۳ روز شنبه در اهواز یک هزار و ۸۷۰ میکروگرم برمترمکعب(معادل ۱۲،۴۶ برابر حد مجاز)بود.
استاندارد ذرات معلق در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است.
در تاریخ هشت بهمن به دلیل طوفان گرد و غبار در اهواز اهواز و ۱۱ شهرستان خوزستان با مشکل قطعی آب و برق روبه رو بودند.
۷۱۵۸ /۶۰۳۷
خبرنگار: زینب فرحانی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار