میزان گرد و غبار در شوش به ۳۳ برابر حدمجاز رسید

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۸ ب٫ظ
میزان گرد و غبار در شوش به ۳۳ برابر حدمجاز رسید [ad_1] اهواز – ایرنا – میزان گرد و غبار در شوش به ۳۳ برابر حد مجاز و در اهواز به ۱۵ برابر حد مجاز رسید. به گزارش ایرنا به نقل از کل حفاظت محیط زیست خوزستان، میزان گرد وغبار در ساعت ۱۱ در شهرهای اهواز ۲ هزار و ۲۵۹ میکروگرم بر مترمکعب، شوش چهار هزار […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – میزان گرد و غبار در شوش به ۳۳ برابر حد مجاز و در اهواز به ۱۵ برابر حد مجاز رسید. به گزارش ایرنا به نقل از کل حفاظت محیط زیست خوزستان، میزان گرد وغبار در ساعت ۱۱ در شهرهای اهواز ۲ هزار و ۲۵۹ میکروگرم بر مترمکعب، شوش چهار هزار و ۹۹۰ میکروگرم بر مترمکعب، سوسنگرد ۲ هزار و ۵۶ میکروگرم بر مترمکعب، ماهشهر یک هزار و ۸۳۹ میکروگرم بر مترمکعب، دزفول یک هزار و ۶۲ میکروگرم بر مترمکعب، شادگان ۲ هزار و ۴۲۰ میکروگرم برمترمکعب و رامشیر ۲ هزار و ۲۲۷ میکروگرم بر متر مکعب است.
همچنین میزان گرد وغبار در ساعت ۱۰ صبح در شهرهای اهواز یک هزار و ۹۱۴ میکروگرم بر مترمکعب، خرمشهر ۲ هزار و ۳۹ میکروگرم بر مترمکعب، سوسنگرد یک هزار و ۹۲۷ میکروگرم بر مترمکعب، ماهشهر یک هزار و ۳۸۴ میکروگرم بر مترمکعب، دزفول یک هزار و ۶۲ میکروگرم بر مترمکعب و شوش۴۸۰ میکروگرم بر مترمکعب رسیده است.
استاندارد ذرات معلق در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است.
بر اساس این گزارش، در پی ورود توده گرد و غبار به خوزستان از صبح امروز مدارس بیش از ۱۳ شهرستان تعطیل شد. ساعت کاری ادارات نیز در برخی شهرستان ها از جمله اهواز، باوی، کارون و شوش تا ساعت ۱۲ اعلام شده است.
۷۱۵۱/۶۰۶۸
خبرنگار: نادره وائلی زاده **انتشار:محمدعلی فریدپناه

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار