میزبانی ایذه در هفته نخست لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۱ ب٫ظ
میزبانی ایذه در هفته نخست لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور [ad_1] ایرنا – ایذه – فرماندار ایذه از میزبانی شهرستان ایذه در هفته نخست لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور خبر داد. به گزارش ایرنا محسن بیرانوند چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هفته نخست این‌دوره از رقابت‌ها با حضور رقیبان تیم سینا صنعت ایذه از روز هفتم تا ۱۲ اردیبهشت […]

[ad_1]


ایرنا – ایذه – فرماندار ایذه از میزبانی شهرستان ایذه در هفته نخست لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور خبر داد. به گزارش ایرنا محسن بیرانوند چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هفته نخست این‌دوره از رقابت‌ها با حضور رقیبان تیم سینا صنعت ایذه از روز هفتم تا ۱۲ اردیبهشت در این شهرستان برگزار خواهد شد.
وی گفت: تیم سینا صنعت شهرستان ایذه در دوسال گذشته به عنوان نماینده خوزستان و ایذه در مسابقات لیگ برتر کشتی کشور شرکت داشت، که سال نخست در کشور دوم و در لیگ جهانی پنجم و پارسال در کشور دوم و در لیگ جهانی قهرمان جهان شد.
وی ادامه داد: پیروزی تیم سینا صنعت افتخار بزرگی برای کشور و شهرستان ایذه بود.
بیرانوند گفت: تیم سینا صنعت ایذه قهرمان جام باشگاه های جهان به عنوان نماینده خوزستان در این مسابقات حاضر خواهد بود.
وی با بیان اینکه این دوره از رقابت‌ها به صورت رفت و برگشتی برگزار می‌شود افزود: تیم‌هایی از استان البرز، دانشگاه پیام نور تهران و کوهدشت لرستان حریفان سینا صنعت ایذه در این مرحله از رقابت‌ها خواهند بود.
۷۱۶۱/ ۶۰۳۷
خبرنگار: مهسا نوروزی ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار