مینا شب ها با دختر همسایه فیلم های ناجور تماشا می کرد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ | ۰۷:۱۸ ق٫ظ
مینا شب ها با دختر همسایه فیلم های ناجور تماشا می کرد زن ۴۱ ساله ای که عنوان می کرد جوانی اش را به خاطر ۲ فرزندش نابود کرده به تشریح ماجرای زندگیش پرداخت.

قلم ماندگار:

۱۰ سال قبل همسرم در پی وقوع یک سانحه دلخراش جان خود را از دست داد و مرا با ۲ فرزندم تنها گذاشت.
اگرچه اطرافیانم اصرار می کردند با ازدواج مجدد زندگی ام را سروسامان بدهم ولی پیشنهاد آن ها را نپذیرفتم و تصمیم گرفتم کمبود مهر و محبت پدر را برای فرزندانم جبران کنم به همین دلیل آن ها را آزاد گذاشتم تا هرگونه که دوست دارند رفتار کنند با آن که تنها با حقوق ناچیز همسرم و در یک منزل استیجاری زندگی می کردم اما نمی گذاشتم فرزندانم کمبودی از نظر مالی داشته باشند.
روزها و سال ها به همین ترتیب سپری می شد تا این که پسرم در دانشگاه پذیرفته شد ولی به خاطر این که هنوز نتوانسته بود دیپلم بگیرد قادر به ثبت نام در دانشگاه نشد.
در همین روزها و برای رهایی از پرداخت اجاره سنگین منزل به ناچار به خانه مادرم نقل مکان کردیم.
در همسایگی ما خانواده ای زندگی می کردند که پدر خانواده به خاطر شرایط شغلی اش بیشتر شب ها را در منزل حضور نداشت و همسرش نیز به صورت شب کار در جای دیگری کار می کرد.
 آن ها ۲ دختر داشتند که یکی از دخترانش با مینا، دختر ۱۴ ساله من دوست شده بود من هم که فکر می کردم دخترم باید دوستی برای خود داشته باشد بدون تحقیق درباره شرایط و وضعیت خانوادگی آن ها اجازه می دادم دخترم شب ها را در منزل آن ها به سر ببرد و از این که بین آن ها چه می گذرد هیچ اطلاعی نداشتم .
تا این که چند روز قبل متوجه شدیم دختر همسایه به همراه دختر من از خانه فرار کرده اند بعد از ۲ روز پیگیری دخترم را در منزل خاله «نازنین» (دختر همسایه) پیدا کردیم.
«نازنین» دخترم را به آرایشگاه برده و چهره او را کاملا تغییر داده بود من زمانی به عمق اشتباهاتم پی بردم که دخترم مدعی شد قصد دارد به طور مستقل زندگی کند تا آزاد باشد و هر طور که دلش می خواهد آرایش کند و لباس بپوشد تازه فهمیدم شب هایی را که دخترم با «نازنین» تنها بوده اند وقت خود را با دیدن فیلم های مبتذل و تصاویر هنرپیشگان خارجی سپری می کرده اند و اکنون دخترم تحت تاثیر همین فیلم ها و سریال های مبتذل ماهواره ای قرار گرفته است و …
انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار