جمالی پور :

میوه‌های یلدایی کیلویی چند؟

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۲ ب٫ظ
میوه‌های یلدایی کیلویی چند؟ اهواز- قلم ماندگار-رییس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز با بیان این‌که برای شب یلدا میوه به وفور در بازار وجود دارد، گفت: مشکلی در تامین نیاز مردم به میوه در شب یلدا وجود ندارد.

قلم ماندگار:

عبدالرضا جمالی‌پور، با اشاره به قیمت میوه در آستانه شب یلدا اظهار کرد: برای قیمت میوه در شب یلدا تلاش‌هایی انجام گرفت تا در حد امکان شاهد افزایش قیمت میوه در بازار نباشیم و خوشبختانه اکنون شرایط به همین شکل است.

وی افزود: قیمت میوه در بازار در مقایسه با هفته گذشته تغییر چندانی نداشته و ثابت مانده است و با توجه به این‌که میوه به وفور در بازار وجود دارد، نگران افزایش قیمت‌ها نیستیم.

رییس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز تصریح کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم انار در بازار برای مصرف کننده ۱۰ هزار و ۴۰۰ تومان و هر کیلوگرم موز ۱۴ هزار و ۳۰۰ تومان است.

جمالی پور با بیان اینکه دو رقم هندوانه در بازار وجود دارد، گفت: قیمت یک رقم از این نوع هندوانه ۳۹۰۰ تومان است و رقم دیگری که در بازار وجود دارد با قیمت هر کیلوگرم ۱۴۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

وی ادامه داد: قیمت سایر اقلام نیز تغییری پیدا نکرده و در طول این هفته ثابت مانده است. میوه به وفور در بازار وجود دارد و مساله‌ای در بحث تامین نیاز مردم برای شب یلدا نیست.

برچسب‌ها: ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار