ناگفته های لیگ برتر فوتبال جوانان از زبان سرمربی فولاد خوزستان: به ناحق قهرمان لیگ نشدیم

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۵۶ ب٫ظ
ناگفته های لیگ برتر فوتبال جوانان از زبان سرمربی فولاد خوزستان: به ناحق قهرمان لیگ نشدیم [ad_1] اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال جوانان فولاد خوزستان گفت: تیم ما شایسته قهرمانی در لیگ بود اما به ناحق این عنوان را از ما گرفتند. حیدر حیدری دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان این که در آبادان سر تیم ما را با ناباوری بریدند، اظهار کرد : ما در بازی […]

[ad_1]


اهواز _ ایرنا _ سرمربی تیم فوتبال جوانان فولاد خوزستان گفت: تیم ما شایسته قهرمانی در لیگ بود اما به ناحق این عنوان را از ما گرفتند. حیدر حیدری دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان این که در آبادان سر تیم ما را با ناباوری بریدند، اظهار کرد : ما در بازی مقابل نفت آبادان یک گل سالم به ثمر رساندیم اما کمک داور بازی که قدری اضافه وزن هم داشت آفساید اعلام کرد.
سرمربی تیم جوانان فولاد خوزستان با بیان این نفت اهواز یک بازی شرافتمندانه مقابل سپاهان اصفهان انجام داد افزود: ناراحتی ما از این بود که اصفهانی ها در شهر ما شادی کردند و جام قهرمانی را بالای سر بردند.
وی کسب مقام نایب قهرمانی را بدترین شکست زندگی خود عنوان کرد و گفت: به قدری از کسب این مقام ناراحت هستم که از دیروز تا الان نتوانستم از خانه بیرون بروم، ما خود را شایسته عنوان قهرمانی می دانستیم اما عواملی باعث شد که قهرمانی را از چنگ ما درآورند.
حیدری با اشاره به این که در چند روز گذشته مربی تیم مس کرمان بارها به من پیام داد که در مقابل صنعت‌ نفت آبادان جوانمردانه بازی کنیم گفت: اگر چه از سقوط تیم نفت آبادان به لیگ پایین تر ناراحت هستیم اما باید گفت که خوزستانی ها آدم های باشرفی هستند و هیچ گاه دست به تبانی نمی زنند.
وی عنوان کرد: باید دست تک تک بازیکنان نفت اهواز را بوسید که مردانه برای ما در مقابل سپاهان اصفهان جنگیدند و با دو گل این تیم را شکست دادند اما افسوس که نتوانستیم زحمات آن ها را به ثمر رساندیم.
سرمربی تیم جوانان فولاد خوزستان در خصوص بازی تیمش مقابل صنعت‌ نفت آبادان گفت: با وجود این که صنعت نفت به خوبی می دانست که اگر ببازد به لیگ پایین تر سقوط می کند اما ۱۰ نفره به کار دفاعی می پرداختند. تیم ما بالای ۱۰ موقعیت گلزنی خراب کردو یک گل سالم هم به ثمر رساندیم که متاسفانه کمک داور آن را مردود اعلام کرد.
وی خستگی بازیکنان و فشردگی مسابقات را یکی از علل ناکامی تیمش در کسب عنوان قهرمانی برشمرد و افزود: در حالی که دومین هفته از مسابقات لیگ سپری شده بود تیم ما از جانب فدراسیون به مسابقات چندجانبه در کشور ژاپن اعزام شد و هر روز ۳ بازی باید انجام می داد.
حیدری ادامه داد: در چنین تورنمنت هایی با هرروز ۳ بازی ،تیم های شرکت کننده با ترکیب ۳۰ نفره حضور پیدا می کنند تا بازیکنان بتوانند ریکاوری کنند این در حالی بود که تیم ما با ۱۷ بازیکن به مسابقات اعزام شد.
وی افزود : در روز اول مسابقات هر سه بازی خود را بردیم اما در روز دوم به دلیل خستگی بیش از حد بازیکنان نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و بازی های خود را واگذار کردیم و وقتی به ایران برگشتیم هفت هفته از مسابقات لیگ گذشته بود.
سرمربی تیم جوانان فولاد خوزستان با بیان این که تیم ما در مسابقات ژاپن تحلیل رفت و نیاز به ریکاوری داشت افزود: متاسفانه فدراسیون که تنها به دنبال آمار است برنامه بازی های عقب افتاده ما را با فشردگی تمام اعلام کرد و این کار ما را سخت تر کرد.
وی با اشاره هم به این که بلافاصله پس از برگشت به ایران در طول ۲۴ روز ۶ بازی انجام دادیم و بازیکنان ما دیگر نای نفس کشیدن نداشتند، گفت: این عاملی شد که ما ۱۰ امتیاز از تیم سپاهان اصفهان عقب بیافتیم. ما حتی استراحت بین دو نیم فصل نداشتیم و نتوانستیم تیم خود را آماده سازی کنیم.
حیدری خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم با درخششی که از خود به نمایش گذاشتند امتیازات عقب افتاده را جبران کرده و موفق شدیم در کسب امتیاز از رقیب خود تیم سپاهان جلو بزنیم اما متاسفانه در بازی رو در رو با این تیم در اصفهان از هر حربه ای برای شکست تیم ما استفاده کردند تا به لحاظ امتیاز از ما پیشی بگیرند که در نهایت موفق شدند.
وی با بیان این که امسال برای اولین بار ترکیب تیم را از بازیکنان بومی استان انتخاب کردیم افزود: تیم ما پتانسیل بسیار بالایی داشت طوری که توانستیم تیم بزرگسالان فولاد را با نتیجه یک بر یک متوقف کنیم. امیدواریم در سال آینده با برنامه ریزی مناسبی که انجام خواهیم داد عنوان قهرمانی رقابت ها را باز پس می گیریم.
سرمربی تیم جوانان فولاد خوزستان گفت: با یک تیم از بچه های محروم استان کاری کردیم که تا روز آخر تکلیف قهرمانی مشخص نبود در حالی که تیم سپاهان ترکیبی از بازیکنان منتخب ایران را در اختیار داشت.
وی در پایان گفت: ما بازیکنانی داشتیم که بنایی می کردند و من شخصا برای آن ها غذا می بردم، علی غلامزاده بازیکن ملی پوش ما زمانی پول خرید پیراهن و کرایه رفتن تا شوشتر را نداشت، من افتخار می کنم به این تیم که جانانه تلاش کردند اما شرمنده همه مردم خوزستان شدیم که نتوانستیم عنوان قهرمانی را برای آن ها به ارمغان بیاوریم.
۶۰۰۲خبرنگار : پارسا شاکری **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار