نایب قهرمان مسابقات بین المللی جام فجر: حضور وزنه برداران خارجی سطح ورزشکاران داخلی را ارتقا می دهد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۱:۳۵ ق٫ظ
نایب قهرمان مسابقات بین المللی جام فجر: حضور وزنه برداران خارجی سطح ورزشکاران داخلی را ارتقا می دهد [ad_1] اهواز- ایرنا- نایب قهرمان مسابقات بین المللی وزنه برداری جام فجر گفت: برگزاری رقابت های بین المللی و حضور ورزشکاران صاحب نام کشورهای خارجی سطح وزنه برداری ورزشکاران داخلی را ارتقا می دهد. محسن نکیسایی عصرشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه برگزاری رقابت های بین المللی وزنه برداری جام فجر […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- نایب قهرمان مسابقات بین المللی وزنه برداری جام فجر گفت: برگزاری رقابت های بین المللی و حضور ورزشکاران صاحب نام کشورهای خارجی سطح وزنه برداری ورزشکاران داخلی را ارتقا می دهد. محسن نکیسایی عصرشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه برگزاری رقابت های بین المللی وزنه برداری جام فجر در اهواز اظهار کرد: سطح کیفی رقابت ها نسبت به سال گذشته بالاتر بوده و رقابت بین شرکت کنندگان نزدیکتر بود.
وی افزود: این جام برای دومین بار است که در ایران برگزار می شود و تجربه خوبی برای وزنه برداران جوان کشور و بخصوص خوزستان به همراه دارد.
این وزنه بردار خوزستانی و نایب قهرمان مسابقات بین المللی جام فجر ادامه داد: در این مسابقات وزنه برداران مطرحی از سراسر جهان حضور یافته و در اوزان مختلف شاهد رقابت های نزدیک و جدابی هستیم.
وی بیان کرد: در دسته ۵۶ کیلوگرم چهار وزنه بردار باهم به رقابت پرداختند که رقابت بین آن ها بسیار حساس بود که خوشبختانه موفق شدم با ثبت وزنه ۲۱۸ کیلوگرمی در مجموع یک ضرب و دو ضرب به مقام دوم این وزن دست یابم.
نکیسایی تصریح کرد: در این وزن دو وزنه بردار از ایران و دو وزنه بردار از آذربایجانی و ترکیه با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وی اظهار کرد: خوزستان در این رشته دارای ظرفیت بالایی است که در صورت حمایت بیشتر می توانند در سطوح جهانی افتخارات بیشتری را برای این استان و کشورمان به ارمغان بیاورند.
دومین دوره مسابقات بین المللی وزنه برداری جام فجر باحضور ۱۴ کشور خارجی از روز جمعه با حضور ۹۷ وزنه بردار در شهرک نفت اهواز آغاز و تا ۲۲ اسفندماه ادامه دارد.
۷۱۵۲/۶۰۶۴
خبرنگار:محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار