نتایج هشت دیدار مرحله مقدماتی مشخص شد

تاریخ انتشار: جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۴۳ ق٫ظ
نتایج هشت دیدار مرحله مقدماتی مشخص شد [ad_1] آبادان – ایرنا – نتایج دورهای اول و دوم مسابقات مقدماتی جام جهانی کشتی فرنگی سال ۲۰۱۷، مشخص شد. به گزارش ایرنا سی و پنجمین دوره رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در سال ۲۰۱۷، از صبح پنجشنبه با حضور هشت تیم برتر جهان در سالن کوثر شهر آبادان آغاز شد و عصر جمعه […]

[ad_1]


آبادان – ایرنا – نتایج دورهای اول و دوم مسابقات مقدماتی جام جهانی کشتی فرنگی سال ۲۰۱۷، مشخص شد. به گزارش ایرنا سی و پنجمین دوره رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی در سال ۲۰۱۷، از صبح پنجشنبه با حضور هشت تیم برتر جهان در سالن کوثر شهر آبادان آغاز شد و عصر جمعه ۲۷ اسفندماه با مشخص شدن تیم های برتر پایان می یابد.
در پایان روز نخست هشت دیدار مقدماتی برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:
دور اول:
**گروه ۱:
روسیه ۸- قزاقستان صفر
ایران ۷- آلمان یک
**گروه ۲:
آذربایجان ۵ – ترکیه ۳
اوکراین ۷- بلاروس یک
دور دوم:
**گروه ۱:
روسیه ۵- ایران ۳
آلمان ۶- قزاقستان ۲
**گروه ۲:
آذربایجان ۵- بلاروس ۳
ترکیه ۵- اوکراین ۳
نتایج انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:
**روسیه ۸- قزاقستان صفر:
۵۹ کیلوگرم: استفان ماریانیان، برنده ۳- ژانسریک سارسنبایف صفر
۶۶ کیلوگرم: الکسی کیانیکین، برنده ۲- دانیار کالینوف یک
۷۱ کیلوگرم: یوری دنیس اف، برنده ۴- دمیو ژاداریف ۲
۷۵ کیلوگرم: چنگیز لابازانوف، برنده ۵- ماخات یرژیپوف یک
۸۰ کیلوگرم: ادلان آکیف، برنده ۵- دولت ژاکسیلیکوف یک
۸۵ کیلوگرم: یوگنی سالیف، برنده یک- عظمت کاستوبایف یک
۹۸ کیلوگرم: ماکسیم صفریان ۸- علیم خان سیزدیکوف یک
۱۳۰ کیلوگرم: بوریس واینشتین ۵- دامیر کاظم بایف یک
**آذربایجان ۵- ترکیه ۳
۵۹ کیلوگرم: روشن بایراموف ۳- رستم همت، برنده ۶ – ضربه فنی
۶۶ کیلوگرم: کامران ممدوف ۲- آتاکان یوکسل، برنده ۵
۷۱ کیلوگرم: حسن علی اف، برنده یک – ایلکر سومنز یک
۷۵ کیلوگرم: الوین مورسالیف، برنده ۳- امره کوش یک
۸۰ کیلوگرم: رفیق حسین اف، ۲ – اصلان آتم، برنده ۲
۸۵ کیلوگرم: اسلام عباس اف، برنده ۷- متهان باشار صفر
۹۸ کیلوگرم: اورخان نورایف، برنده ۳- جنگ ایلدیم یک
۱۳۰ کیلوگرم: صباح شریعتی، برنده ۲- علی نالی ارسلان صفر
**ایران ۷- آلمان یک
۵۹ کیلوگرم: محسن حاجی پور، برنده ۲ – کریستوفر کرامر صفر
۶۶ کیلوگرم: مهدی زیدوند، برنده ۲- اریک ویس صفر
۷۱ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۷ – ماکسیمیلیان شوابه صفر
۷۵ کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده ۷- فلوریان نیومایر ۲
۸۰ کیلوگرم: یوسف قادریان، برنده ۱۱- پاسکال ایزل ۲
۸۵ کیلوگرم: حسین نوری، برنده ۲- رامسین عزیزسیر یک
۹۸ کیلوگرم: سید مصطفی صالحی زاده، برنده ۵ – اولیور هاسلر صفر
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی ۲- ادوارد پاپ، برنده ۵
**اوکراین ۶ – بلاروس ۲
۵۹ کیلوگرم: ژورا آبویان، برنده ۸- ماکسیم کاژارسکی ۴
۶۶ کیلوگرم: پرویز نصیب اف، برنده ۳- یاروسلاو کارداش ۲
۷۱ کیلوگرم: روسلان ایسرافیلوف، صفر- پاول لیاح، برنده ۲
۷۵ کیلوگرم: میکولای داراگان، برنده ۹ ضربه فنی – ایهور کاسیانکوف یک
۸۰ کیلوگرم: دمیترو پیشکوف، برنده ۳- رادیک کولیف صفر
۸۵ کیلوگرم: یوری شکریوبا، برنده ۲- میکلای استادوب یک
۹۸ کیلوگرم: ولادمیر واسیلیف، برنده ۷- ایهور یاسکاوتس یک
۱۳۰ کیلوگرم: الکساندر چرنتسکی ۴- گئورگی چوگاشویلی، برنده ۴
**ایران ۳- روسیه ۵
۵۹ کیلوگرم: سامان عبدولی یک – مینگیان سیمینوف (برنز المپیک- نقره اروپا)، برنده ۳
۶۶ کیلوگرم: علی ارسلان ۴ – آرتم سورکوف، (قهرمان بازی های اروپایی) برنده ۷
۷۱ کیلوگرم: محمدعلی گرائی برنده ۴- ابوزید مانتسیگوف صفر
۷۵ کیلوگرم: سعید عبدولی یک- رومن ولاسوف، (قهرمان المپیک و جهان) برنده ۵
۸۰ کیلوگرم: یوسف قادریان، برنده ۳ – رمضان آباچاریف (قهرمان جهان) صفر
۸۵ کیلوگرم : حسین نوری صفر – داویت چاکوتادزه، برنده (قهرمان المپیک) ۹
۹۸ کیلوگرم: سید مصطفی، برنده ۲ – ماکسیم استفاریان صفر
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام مهدی‌زاده یک – سرگئی سمینوف (برنز المپیک) برنده، ۲
**آذربایجان ۵ – بلاروس ۳
۵۹ کیلوگرم: طالح ممدوف یک – ماکسیم کاژارسکی، برنده ۲
۶۶ کیلوگرم: نوفال بابایف، برنده ۸- یاروسلاو کارداش صفر
۷۱ کیلوگرم: حسن علی اف، برنده ۹- پاول لیاح صفر
۷۵ کیلوگرم: الوین مورسالیف، برنده ۱۰- ایهور کاسیانکوف ۲
۸۰ کیلوگرم: رفیق حسین اف، برنده ۲- رادیک کولیف صفر
۸۵ کیلوگرم: اسلام عباس اف، برنده ۳- میکلای استادوب صفر
۹۸ کیلوگرم: اورخان نورایف ۷- ایهور یاسکاوتس، برنده ۸
۱۳۰ کیلوگرم: صباح شریعتی (کشتی نگرفت)- گئورگی چوگوشویلی، برنده
**آلمان ۶- قزاقستان ۲
۵۹ کیلوگرم: کریستوفر کرامر، برنده ۴- ژانسریک سارسنبایف ۳
۶۶ کیلوگرم: اریک ویس صفر- دانیار کالینوف، برنده ۵
۷۱ کیلوگرم: ماکسیمیلیان شوابه صفر- دیمو ژاداریف، برنده یک
۷۵ کیلوگرم: فلوریان نیومایر، برنده ۳- تامرلان شادوکایف صفر
۸۰ کیلوگرم: پاسکال ایزل، برنده ۵- دولت ژاکسیلیکوف یک
۸۵ کیلوگرم: رامسین عزیزسیر، برنده ۲- عظمت کوستوبایف یک
۹۸ کیلوگرم: اولیور هاسلر، برنده ۴- علیم خان سیزدیکوف ۲
۱۳۰ کیلوگرم: ادوارد پاپ، برنده ۶- دامیر کاظم بایف ۳
**ترکیه ۵- اوکراین ۳
۵۹ کیلوگرم: همت رستم، برنده ۹- ژورا آبوویان صفر
۶۶ کیلوگرم: آتاکان یوکسل، یک- پرویز نصیب اف، برنده ۲
۷۱ کیلوگرم: ایلکر سونمز، برنده ۲- روسلان اسرافیلوف یک
۷۵ کیلوگرم: امره کوش، برنده ۵- میکولا داراگان یک
۸۰ کیلوگرم: اصلان آتم یک – دمیترو پیشکوف، برنده ۴
۸۵ کیلوگرم: متهان باشار، برنده ۴- یوری شکریوبا یک
۹۸ کیلوگرم: سلیمان دمیرچی، برنده ۸- ولادمیر واسیلیف صفر
۱۳۰ کیلوگرم: علی نالی ارسلان صفر- الکساندر چرنتسکی، برنده ۸
در ادامه این دیدارها صبح فردا تیم ایران به مصاف تیم قزاقستان می رود و روسیه نیز با آلمان دیدار می کند، تیم های آذربایجان و ترکیه نیز به مصاف تیم های اوکراین و بلاروس می روند.
۷۱۰۴/۳۰۱۵/۶۱۲۵ خبرنگاران:مسعود گادار و عدنان جواهری ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

  1. best replica websites   ۰۸/۰۹/۱۳۹۹  

    wind it and put it on.

    http://www.fcvalderuz.ch/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار