نجات ۱۲سرنشین یک قایق تفریحی در رودخانه کارون

تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۳ ق٫ظ
نجات ۱۲سرنشین یک قایق تفریحی در رودخانه کارون [ad_1] خرمشهر – ایرنا – مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: ۱۲سرنشین یک فروند قایق تفریحی در رودخانه کارون توسط تیم جستجو و نجات بندر خرمشهر از خطر غرق شدگی نجات یافتند. عادل دریس پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: عصر روز چهارشنبه یک قایق تفریحی با ۱۲ سرنشین در رودخانه […]

[ad_1]


خرمشهر – ایرنا – مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: ۱۲سرنشین یک فروند قایق تفریحی در رودخانه کارون توسط تیم جستجو و نجات بندر خرمشهر از خطر غرق شدگی نجات یافتند. عادل دریس پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: عصر روز چهارشنبه یک قایق تفریحی با ۱۲ سرنشین در رودخانه کارون واژگون شد.
وی در ادامه گفت: بلافاصله پس از اعلام پیام اضطرار به مرکز فرعی جستجو و نجات دریایی بندر خرمشهر شناورهای جستجو و نجات به محل حادثه اعزام شدند.
دریس افزود: در این راستا نیروی نجات غریق با همکاری قایق های محلی تمام سرنشینان قایق حادثه دیده را از خطر غرق شدگی نجات دادند.
وی ادامه داد: مرکز فرعی جستجو و نجات بندر به منظور حفظ ایمنی مستقر در رودخانه کارون آماده خدمات رسانی به میهمانان نوروزی است.
۷۱۰۰/ ۶۰۶۸
خبرنگار: کمیله حجازی ** انتشار دهنده: محمدعلی فریدپناه
کانال خبری ایرنا خوزستان:irnaahvaz@
برای دریافت لحظه به لحظه اخبار استان خوزستان به کانال http://www.telegram.me/irnaahvaz بپیوندید.

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار