نخستین ثبت رکورد شناوری دست با پای تابت

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۶ ب٫ظ
نخستین ثبت رکورد شناوری دست با پای تابت اهواز- قلم ماندگار-یک بانوی ۵۹ساله اهوازی موفق شد در رشته شناوری استفاده از دست با پای تابت ، رکورد ۴ ساعتی را به نام خود ثبت کند.

قلم ماندگار:

مهناز کربمی رئیس کمیته ورزش‌های تفریحی و مهارت‌های فردی نمایشی استان خوزستان،  اظهار کرد: حاصل  تلاش های رقیه جوانمرد امروز در استخر شرکت ملی حفاری این  بود که موفق شد بسیار ماهرانه رکورد ۴ساعت شناوری را در قسمت عمیق استخر رقم بزند.

 

به گزارش قلم ماندگار، کریمی افزود :خانم جوانمرد امروز از ساعت ۹صبح شروع به شنا کرد و شرایط این رکورد برای این زن توانا خوب بوده و این نتیجه آمادگی کامل جسمی و مهارت و توانمندی این بانوی ورزشکار در رشته شنا می باشد.

کریمی ، هدف از ثبت نخستین رکورد شناوری دست بدون استفاده از پا را اینگونه خواند که سن ققط یک عدد است و با پشتکار می توان در هر کاری موفق بود.

وی که مربیگری خانم جوانمرد را برعهده داشت، افزود : ثبت این رکورد تحت نظر هیات همگانی ورزش استان بوده است .

وی ضمن تشکر از آقای شاهرخی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت ملی حفاری و زحمات شبنم قبادی پزشک یار مجموعه ورزشی بانوان در شرکت ملی حفاری و پریسا منجزی مسئول استخر بانوان ملی حفاری در انجام هر چه بهتر این برنامه اظهار امیدواری کرد : این گونه رقابت‌ها ی موفقیت آمیز بانوان در آینده بیشتر شود.

 

  

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار