نخستین جشنواره دانشجویی فیلم و عکس موبایلی تابش در اهواز آغاز به کار کرد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۰:۴۴ ق٫ظ
نخستین جشنواره دانشجویی فیلم و عکس موبایلی تابش در اهواز آغاز به کار کرد [ad_1] اهواز-ایرنا- نخستین جشنواره دانشجویی سراسری فیلم و عکس موبایلی تابش با شرکت بیش از ۳۳۵ اثر در دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز به کار کرد. به گزارش ایرنا محمدعلی رستمی دبیر این جشنواره عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه افتتاحیه این جشنواره گفت: محورهای اصلی این جشنواره تاب آوری […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا- نخستین جشنواره دانشجویی سراسری فیلم و عکس موبایلی تابش با شرکت بیش از ۳۳۵ اثر در دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز به کار کرد. به گزارش ایرنا محمدعلی رستمی دبیر این جشنواره عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در حاشیه افتتاحیه این جشنواره گفت: محورهای اصلی این جشنواره تاب آوری و شکوفایی است که به واکنش افراد نسبت به رویدادهای مهم زندگی مربوط می شود.
وی افزود: در برخی از حوادث و رویدادهای تلخ ممکن است افراد پس از آن به سمت اعتیاد و یا ناهنجاری های اجتماعی دیگر گرایش پیدا کنند اما برخی دیگر با حرکت های اجتماعی و فرهنگی بر این ناملایمات غلبه می کنند.
دبیرجشنواره فیلم و عکس تابش ادامه داد: موضوع این جشنواره برای بسیاری از شهروندان جالب توجه بوده و از سراسر کشور برای این جشنواره آثار ارسال شده است.
وی تصریح کرد: همچنین آسیب های اجتماعی یکی دیگر از محورهای این جشنواره است که در این خصوص نیز آثار با ارزشی به جشنواره ارسال شده است.
رستمی تصریح کرد: در این جشنواره حدود ۳۰۰ اثر در بخش عکس از سراسر کشور به این جشنواره ارسال شد که ۱۷۰ اثر به بخش رقابتی این جشنواره راه یافتند.
وی ادامه داد: همچنین در بخش فیلم ۳۵ اثر از ۱۲ استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
دبیرجشنواره فیلم و عکس تابش گفت: این نخستین بار است که این جشنواره به صورت سراسری در اهواز برگزار می شود و تاکنون نیز به خوبی مورد استقبال دانشجویان و عموم قرار گرفته است.
وی ادامه داد: دراین جشنواره دو بخش برگزیدگان از نگاه هیات داوران و برگزیدگان از نگاه مخاطبان معرفی می شوند.
نمایشگاه عکس و فیلم دانشجویی تابش نیز از ۲۶ تا ۳۰ فروردین ماه در محل معاونت فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز برپا است.
/۶۰۰۲/۷۱۵۲ خبرنگار: محمدرضاخبازان**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار