نشست ستاد انتخابات خوزستان برای نیازسنجی شهرستان ها برگزار شد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۹:۵۷ ب٫ظ
نشست ستاد انتخابات خوزستان برای نیازسنجی شهرستان ها برگزار شد [ad_1] اهواز – ایرنا – مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان گفت: دومین نشست اعضای ستاد انتخابات استان برای نیازسنجی و فراهم کردن تمهیدات لازم در شهرستان ها برگزار شد. حبیب فضل الله پور چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: این نشست به ریاست رییس ستاد انتخابات استان و با حضور […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان گفت: دومین نشست اعضای ستاد انتخابات استان برای نیازسنجی و فراهم کردن تمهیدات لازم در شهرستان ها برگزار شد. حبیب فضل الله پور چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: این نشست به ریاست رییس ستاد انتخابات استان و با حضور اعضای این ستاد و فرمانداران برگزار و تمهیدات و اقدامات لازم برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات بررسی شد.
وی با بیان اینکه نخستین نشست اعضای ستاد انتخابات استان با بخشداران برگزار شده ، افزود: این نشست با هدف پشتیبانی از کمیته های اجرایی انتخابات از جمله رفع نواقص فرمانداری ها و چگونگی چیدمان نیروی انسانی و تامین ملزومات موردنیاز برگزار شد.
فضل الله پور اضافه کرد: پیش بینی های لازم برای پشتیبانی و تدارکات انتخابات از جمله برگزاری کلاس های توجیهی برای مجریان و برگزارکنندگان همچنین حداکثر تعامل با هیات های نظارت و ایجاد بسترهای لازم برای برگزاری هر چه بهتر مسائل و مشکلات فرمانداری ها طرح و بررسی شد.
وی گفت: ارائه آموزش تکمیلی به کارشناسان فرمانداری ها به منظور ارتقای سطح دانش حرفه ای مجریان انتخابات و بازآموزی دانسته های انتخاباتی مجریان، از مصوبات این نشست بود که بر همین اساس استان به پنج ناحیه تقسیم می شود.
فضل الله پور همچنین اظهار کرد: کمیته های اجرایی انتخابات در ۲۷ شهرستان تعیین شده و تجهیز آنها در دستور کار قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات الکترونیکی هنوز قطعی نشده است، گفت: پوشش آنتن دهی شعبه های اخذ رای و مواردی که نیاز به بازسازی و بازبینی دارد بررسی شده است.
بر اساس این گزارش، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا همزمان ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ در کشور برگزار می شود.
بر اساس برآورد اولیه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سه هزار و ۵۰۰ شعبه در خوزستان برگزار می شود.
انتخابات شورای اسلامی روستایی در ۲ هزار و ۲۵۰ روستای خوزستان برگزار می شود.

۷۱۵۱/۶۰۰۲
خبرنگار: نادره وائلی زاده**انتشار دهنده: کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
شهردار اهواز
قلم ماندگار
تابناك وب
قلم ماندگار
محل كد آمار