نشست صمیمانه معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با پرسنل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۲ ق٫ظ
نشست صمیمانه معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با پرسنل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان نشست صمیمانه معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با پرسنل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، نشست صمیمانه معاون مطبوعاتی به همراه مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان امروز دوشنبه ٢ اردیبهشت ماه با معاونین و روسای ستادی و پرسنل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در محل تالار اجتماعات اداره کل برگزار گردید .

محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، ضمن خیرمقدم و تبریک انتصاب محمد خدادی به عنوان معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود : بسیار جای سپاس و قدردانی دارد از اینکه معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بدو انتصاب در این سمت ، خوزستان را به عنوان مقصد اولین سفر کاری خود انتخاب کرده اند .

جوروند افزود : امیدوارم امروز روز خوبی برای خوزستان باشد. زیرا هم برای همکاران و هم برای اصحاب مطبوعات و رسانه ی استان فرصتی خوب فراهم شده است تا با حضور معاون مطبوعاتی و مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بتوانند مشکلات و کاستی های کاری خود را عنوان نمایند تا با پیگیری های ایشان در مرکز به نتایجی خوبی برسیم .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اظهار کرد: شخصیت علمی و فرهنگی و دانشگاهی و رسانه ای معاون مطبوعاتی برای همگان روشن است و ایشان با توجه به اینکه مدت کوتاهی است که به این سمت منصوب شده اند اما سفر کاری خود را با استان خوزستان آغاز کردند و در این جلسه نیز قطعا مطالب مهم و ارزشمندی نیز ایراد می نمایند .

در ادامه محمد خدادی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با ابراز خرسندی از حضور خود در استان زرخیز و شهید پرور خوزستان و با اشاره به مقاومت و فداکاری مردم شریف استان در طول هشت سال جنگ تحمیلی اظهار کرد : اگر گرما و حرارت وجودی خوزستان نبود ، نمی توانست نظام جمهوری اسلامی را گرم کند و ثابت کند و طریق حرکتش باشد برای نسل های بعدی .

محمد خدادی افزود : خوزستان با رشادت ها و فداکاری های مردمانش انقلاب اسلامی را معنا و اثبات کرد . تفکر اعتقادی ما را ، که چگونه می شود با عقیده ، جهاد را معنا نمود و با جهاد در راه خدا  ، ماندگاری را به اثابت رساند .

وی به ضرورت دانستن علم و دانش و فن آوری های روز دنیا در عرصه اطلاع رسانی اشاره کردند و افزودند : هیچ چیزی در دنیا نیست که بشر به آن پی نبرده باشد یا حداقل در پی کشف و یا پیگیری برای رسیدن به آن نباشد . چرا که هرکسی به راحتی در این دنیا امروزی با استفاده از فضای مجازی می تواند به اطلاعات در خواست شده دسترسی پیدا کند .

معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان سخنان خود گفت : امیدواریم در این سفر یک روزه که در خوزستان هستیم بتوانیم در راستای مشکلات و پیگیری امورات مربوط به اصحاب فرهنگ و هنر و بخصوص جامعه مطبوعاتی استان ، نتایج خوبی را بدست آوریم .

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار