نشست صمیمی شهردار و اعضای شورای شهر اهواز با استاندار خوزستان

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۰ ب٫ظ
نشست صمیمی شهردار و اعضای شورای شهر اهواز با استاندار خوزستان اعضای شورای شهر اهواز در نشست مشترک خود با استاندار خوزستان و شهردار اهواز به بیان دغدغه های خود در حوزه مدیریت شهری پرداختند.‌

قلم ماندگار: در این نشست که با حضور شریعتی استاندار خوزستان،کتانباف شهردار اهواز، فلسفی و باباپور رییس و نایب رییس، کعب عمیر، حجه الاسلام موسی پور، حیدری، حاجتی، سنواتی، ایزدی و موسوی زاده از اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد، حاضرین با تشکر از استاندار خوزستان به بیان بخشی از مسایل و مشکلات اهواز پرداختند و خواستار هم افزایی و هماهنگی بیشتر جهت رفع کاستی های اهواز شدند.

رییس شورای اسلامی شهر اهواز با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و اظهار کرد: یکی از رویکردهای اصلی شورای پنجم، تقویت تعاملات و ارتباطات بین ارکان مهم تصمیم گیری در راستای رفع موانع و مشکلات شهر اهواز است. این نخستین نشست شورای شهر با استاندار خوزستان است و قصد داریم نشستهای دیگری نیز با نماینده ی محترم ولی فقیه، نمایندگان اهواز درمجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان برگزار کنیم تا بتوانیم با هدفمندی این نشست ها گامی در جهت خدمت به مردم شریف اهواز برداریم.

فلسفی، منابع درآمدی پایدار شهری را از مهمترین موضوعات مدیریت شهری برشمرد و گفت: این موضوع در چند سال گذشته، یکی از موانع اصلی شهرداری های سراسر کشور بوده است. سایر شهرها توانسته اند گام هایی در این زمینه بردارند، اما شهرداری اهواز به دلایل مختلف در این حوزه موفق نبوده است و امیدواریم با برنامه ریزی و اقدامات لازم بتوانیم جهش خوبی را در این دوره شاهد باشیم.

منتخب مردم اهواز در شورای پنجم به دیگر معضلات شهری اشاره کرد و گفت: سکونت گاههای غیررسمی، مناطق کم برخوردار، حاشیه و… را با این وضعیت درآمدی نمی توان به موقع ساماندهی کرد و چه بسا تاخیر در حل این مشکلات سبب بروز خسارات جبران ناپذیری می شود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: علیرغم وسعت کار و مشکلات، به امید خدا با همدلی و همیاری بین مسئولان استان و شهر، همه ی ارگانهای داخل و خارج استان و در جهت تامین منابع و …قادر به حل بسیاری از معضلات خواهیم بود.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار