در راستای تامین امنیت و پایداری شبکه برق انجام شد:

نشست هم اندیشی تعاملی معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی خوزستان با برق اهواز

تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۳ ب٫ظ
نشست هم اندیشی تعاملی معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی خوزستان با برق اهواز علیرضاشکرخدائی: نشست هم اندیشی و تعاملی با معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان در جهت تامین امنیت و پایداری شبکه برق با حضور سرگرد وهاب چراغی در برگزار شد.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز در راستای تامین امنیت شبکه و حفظ و پایداری شبکه برق و بررسی راهکارهای مبازره با مجرمین و استفاده کنندگان از برق بصورت غیرمجاز و جلوگیری از سرقت تجهیزات شبکه و همچنین ضرورت اطلاع رسانی در زمینه استفاده غیرمجاز از رمز ارزها و چگونگی برخورد قانون با دارندگان غیرمجاز ، امروز چهارشنبه ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ نشست هم اندیشی تعاملی با حضور سرگرد چراغی معاونت اجتماعی فرماندهی استان خوزستان ، مدیر دفتر حراست و امور محرمانه و مدیر دفتر روابط عمومی در دفتر روابط عمومی این شرکت برگزار شد.
سرگرد وهاب چراغی معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استانخوزستان در این زمینه گفت: امروزه با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و ضرورت تامین رفاه و آسایش عمومی می طلبد دستگاه های خدمات رسان و انتظامی ارتباط بیشتری با هم داشته و امید واریم بتوانیم در راستای خدمت به شهروندان از تمام ظرفیت خود در جهت خدمت رسانی و تامین رفاه و آسایش شهروندان استفاده نمائیم .
وی در ادامه افزود: نیروی انتظامی در بخش معاونت اجتماعی آمادگی دارد در زمینه آگاه سازی عمومی هماکاری لازم را با مجموعه برق اهواز داشته باشد.
در ادامه این جلسه فرشید موزری مدیر دفترحراست و امور محرمانه در خصوص اهمیت پایداری شبکه گفت: تامین امنیت شبکه برق یکی از مهمترین ضروریات رفاهی مردم می باشد که لازم است مجموعه نیروی ظفرمند انتظامی در جهت استمرار خدمات رسانی برق که امروزه بعنوان زیرساختی ترین خدمت در جامعه بشری است، امنیت شبکه را در اولویت دستور کار خود قرار دهند.
شکرخدائی مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز در این جلسه بر ضرورت همکاری دو سویه تاکید کرد و افزود: امروز ما افتخار این را داریم که بعنوان خادم مردم هستیم و مسئولیت رفاه و آسایش مردم در دستان پرتلاش کارگران و تکنسین های صنعت برق قرار دارد.
وی در خاطر نشان کرد: برق در کلانشهر اهواز و استان خوزستان حکم اکسیژن را برای شهروندان دارد فلذا تامین برق مستمر و پایدار آنهم در این شرایط سخت آب و هوایی کاری بسیار سخت می باشد ضمن اینکه با سال گذشته بدلیل کاهش باران ورودی آبهای پشت سدها در حدو ۴۰ درصد کاهش داشته که قطعا امسال تابستان با کمبود تولید نیروگاههای برق آبی مواجه خواهیم بود.
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز در ادامه افزود: با توجه به کاهش تولید برق در صورتی که مردم الگوی مصرف را رعایت نکنند، بروز خاموشی و آسیب به تجهیزات در اثر همزمانی گرما و مصرف زیاد دور انتظار نیست.
علیرضا شکرخدائی گفت: یکی از عواملی را که امروزه با آن مواجه هستیم گسترش رمز ارزها بعنوان یک وسیله پر مصرف و غیرمجاز در سطح جامعه می باشد که باعث بروز افت ولتاژ برق و در نتیجه آسیب به تجهیزات خواهند شد که لازم است معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در زمینه کشف و ضبط آنها و همچنین آموزش همگانی نسبت به استفاده غیرمجاز از ماینرها و شناسایی عوامل با این شرکت همکاری لازم را داشته باشد.
وی در ادامه افزود: دستگاههای رمز ارز امروز در میان مردم بعنوان یک وسیله درآمد زا در سطح جامعه معرفی شده است حال آنکه کسانی که از این وسیله بصورت غیرمجاز و با برق یارانه ای که دولت جهت رفاه حال شهروندان در مناطق گرم محاسبه می نماید، اگر بخواهیم براساس قیمت تمام شده برق با معیار جهانی دلار که معیار رمز ارزها می باشد محاسبه نماییم، قیمت تمام شده تولید میانگین یک کیلووات ساعت برق حاصل از نیروگاهای برق آبی، بخاری، سیکل ترکیبی و گازی بالغ بر ۱۵۰۰۰ ریال خواهد شد حال آنکه سودجویان در استخراج رمز ارز های غیرمجاز در آمد کلان خود را در استفاده از برق با قیمت زیر ۲۵۰ ریال از جیب مردم برداشت می نمایند که جا دارد در خصوص شناسایی و کشف اینگونه مراکز نیروی انتظامی هم در زمینه اطلاع رسانی عمومی و هم کشف و ضبط آنها هماکاری لازم را با مجموعه صنعت برق داشته باشد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار