امروز برگزار شد؛

نشست هم اندیشی مدیرکل صدا و سیمای خوزستان با مدیران روابط عمومی ادارات خوزستان+ عکس

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۱ ب٫ظ
نشست هم اندیشی مدیرکل صدا و سیمای خوزستان با مدیران روابط عمومی ادارات خوزستان+ عکس نشست هم اندیشی مدیرکل صدا و سیمای خوزستان با مدیران روابط عمومی ادارات خوزستان در صدا و سیمای خوزستان برگزار شد.

قلم ماندگار:

صبح امرور نشست هم اندیشی مدیرکل صدا و سیمای خوزستان با مدیران روابط عمومی ادارات خوزستان در صدا و سیمای خوزستان برگزار شد.

در ابتدای این نشست مسلم رحیمی مدیرکل صدا و سیمای خوزستان ضمن تبریک روز خبرنگار به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: تمامی دشمنان داخلی و خارجی به دنبال ایجاد توطئه ها و فتنه های جدید برعلیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی های استان می بایست امسال جشن چهلمین سالگرد انقلاب را به خویی برگزار کنند، افزود: ایجاد روحیه امید و نشاط در مردم و انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی و تجلیل از افرادی که سهم موثری در پیروزی انقلاب داشتند از مهمترین وظایف روابط عمومی ها است.

رحیمی گفت: صدا و سیمای مرکز خوزستان همچون گذشته تمام تلاش خود را برای انعکاس دستاوردهای انقلاب انجام می دهد.

وی افزود: انعکاس دستاوردهای انقلاب توسط ادارات نباید فقط محدود به دهه فجر و ۲۲ بهمن باشد.

مدیرکل صدا و سیمای خوزستان در ادامه از تشکیل کارگروه تخصصی با عنوان کارنامه انقلاب با همکاری و تعامل روابط عمومی های استان خبر داد و افزود: براساس تصویب شورای سیاستگذاری اطلاع رسانی استان همه روابط عمومی ها باید فعالیت ها و دستاوردهای انقلاب را تهیه و در اختیار رسانه ها قرار دهند و صدا و سیمای خوزستان به نحو شایسته در طول سال با تهیه و تولید برنامه های مختلف در بخش های خبر، صدا و سیما به دو زبان فارسی و عربی این دستاوردها را به اطلاع مخاطبان عزیز شبکه استانی خواهند رساند.

در پایان یاداور می شود: برخی از مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان ضمن ارائه بخشی از فعالیت های دستگاه اجرایی خود، پیشنهادات و نظرات خود را با مدیر کل صدا و سیمای خوزستان مطرح کردند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار