نصب و راه اندازی سوییچ و تجهیزات ارائه سرویس های اختصاصی دیتا در مرکز مخابرات هندیجان

تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸ | ۰۷:۳۶ ق٫ظ
نصب و راه اندازی سوییچ و تجهیزات ارائه سرویس های اختصاصی دیتا در مرکز مخابرات هندیجان هندیچان- قلم ماندگار-معاون شبکه مخابرات منظقه خوزستان گفت: سوییچ وتجهیرات ارائه دهنده سرویس های دیتا(اینترنت-اینترانت-mpls و…) با سرعت های بالا در مرکز تلفن مخابراتی هندیجان نصب وراه اندازی شد. 

 قلم ماندگار:

معاون شبکه مخابرات منظقه خوزستان گفت: سوییچ وتجهیرات ارائه دهنده سرویسهای دیتا(اینترنت-اینترانت-mpls و…) با سرعتهای بالا در مرکز تلفن مخابراتی هندیجان نصب وراه اندازی شد.
به گزارش قلم ماندگار به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان، معاون شبکه مخابرات منظقه خوزستان گفت: با تلاش و همت کارکنان حوزه معاونت شبکه منطقه  در ١٣ تیرماه ۱۳۹۸ و در راستای ارتقا و توسعه شبکه دیتای خوزستان، یک دستگاه سوییچ ارائه دهنده سرویس های دیتا (اینترنت-اینترانت-mpls و…) با سرعت های بالا در مرکز تلفن ثابت  شهرستان هندیجان با هزینه ای بالغ بر ۶۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال نصب و راه اندازی شد.
 عبدالرحمن حری افزود: بهره مندی ارگان ها و سازمان ها از سرویس های اختصاصی دیتا با سرعت بالاتر از  ۱۰MEG بمنظور ارائه خدمات الکترونیک با سرعت و کیفیت بالا به شهروندان، از اهداف نصب و راه اندازی این سوییچ است.
یادآور می شود: شهرستان هندیجان در جنوب غربی استان خوزستان واقع است و مرکز مخابرات آن ۹۲۰۰ شماره تلفن ثابت منصوبه شهری و روستایی دارد.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
تجهیز مرکز مخابرات روستای شیخ صگور صالح سوسنگرد به اینترنت خانگی
مرکز تلفن روستایی شیخ صگور صالح سوسنگرد به دیتای ADSL مجهز شد.

همچنین در راستای توسعه شبکه ارتباطی در روستاها ومناطق کم برخوردار و به منظور کاهش شکاف دیجیتالی بین شهرها و روستاها، باهمت وتلاش کارکنان حوزه معاونت شبکه منطقه خوزستان، دیتای adsl مرکز تلفن کم ظرفیت روستایی شیخ صگور صالح سوسنگرد، با ظرفیت ۳۲ پورت نصب وراه اندازی شد که برای مجهز نمودن این مرکز به دیتای پرسرعت، مبلغی بیش از ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از محل اعتبارات شرکت مخابرات ایران هزینه شده است.

بر اساس این گزارش، ساکنین این روستا می توانند با شماره گیری تلفن گویای ۲۰۲۰ از تلفن ثابت خود، نسبت به درخواست و ثبت نام اقدام و از اینترنت خانگی بهره مند شوند.

گفتنی است: روستای شیخ صگور صالح از توابع شهرستان دشت آزادگان، دارای یک مرکز مخابراتی کم ظرفیت ۲۵۶ شماره ای است و جمعیت ۱۳۶۰ نفری دارد.

انتهای پیام/
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار