نطق آیت ا… فرحانی در اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۶ ب٫ظ
نطق آیت ا… فرحانی در اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری [ad_1] اهواز- ایرنا – آیت ا… عبدالکریم فرحانی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در نطق خود در اجلاسیه سالیانه مجلس خبرگان به موضوع صیانت از ولایت فقیه تاکید، و مردم خوزستان را همراه و پیرو ولایت ذکر کرد. وی با طرح موضوع صیانت از ولایت فقیه و با اشاره به آیه شریفه […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا – آیت ا… عبدالکریم فرحانی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در نطق خود در اجلاسیه سالیانه مجلس خبرگان به موضوع صیانت از ولایت فقیه تاکید، و مردم خوزستان را همراه و پیرو ولایت ذکر کرد. وی با طرح موضوع صیانت از ولایت فقیه و با اشاره به آیه شریفه ولایت گفت: مردم استان خوزستان همراهی و پیروی از ولایت را چه در دوران انقلاب اسلامی و چه پس از آن به ویژه در دفاع مقدس بطور کامل نشان داده اند.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب با تاسی به رهبر فقید انقلاب حضرت امام خمینی (ره) جهاد کبیر را به عنوان منظومه ولایت در ایران و کشورهای منطقه به طور کامل به منصه ظهور رسانده اند که جای تشکر و قدردانی دارد.
وی تاکید کرد: رهبر فرزانه انقلاب در برهه های حساس از بروز بسیاری از فتنه ها جلوگیری نمودند و این وظیفه مجلس خبرگان را برای صیانت از ولایت فقیه سنگین تر می نماید.
نماینده خوزستان گفت: متاسفانه برنامه های توسعه غربی در خوزستان در مقاطعی برای این استان مشکلاتی را بوجود آورد، اما با سفر سال ۷۵ رهبر معظم انقلاب و تاکید ایشان بر توسعه کشاورزی در این استان که متاسفانه با ۱۰ سال تاخیر آغاز و اجرایی شده و اگر درست و به موقع اقدام می شد امروز شاهد این همه مشکلات در خوزستان نبودیم.
وی افزود: امروز هم ،شاهد برخی ناهماهنگی و بی توجهی ها به این استان هستیم که اگر به فریاد و ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته شود می توان بر مشکلات استان خوزستان فائق آمد و رضایت مردم را جلب نمود.
آیت ا… فرحانی بر مطالبه گری مجلس خبرگان از مسئولان تاکید و خواستار اجرایی شدن وعده مسئولان شد و گفت:وقتی فرمایشات رهبر انقلاب توسط برخی مسئولان عملی نمی شود ، مردم نسبت به مساله ولایت پذیری و اطاعت از ولایت از سوی آنان دچار تردید می شوند.
اجلاسیه دوم دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری روز سه شنبه با حضور اعضا در تهران گشایش یافت. خوزستان دارای ۶ نماینده در مجلس خبرگان رهبری است.
۶۰۳۷
دریافت کننده: عبدالحمید راجی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار