نعیم سعداوی:رسوم غلط باید از جامعه فوتبال برچیده شود

تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۳ ق٫ظ
نعیم سعداوی:رسوم غلط باید از جامعه فوتبال برچیده شود [ad_1] اهواز – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:امیدوارم روزی رسم و رسوم غلط از جامعه فوتبال کشور برچیده شود و در محیطی سالم و آرام به رقابت بپردازیم. به گزارش ایرنا نعیم سعداوی عصر جمعه پس تساوی تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در کنفرانس مطبوعاتی اظهار کرد:اگر مربیان با کمترین دغدغه کار خود […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:امیدوارم روزی رسم و رسوم غلط از جامعه فوتبال کشور برچیده شود و در محیطی سالم و آرام به رقابت بپردازیم. به گزارش ایرنا نعیم سعداوی عصر جمعه پس تساوی تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در کنفرانس مطبوعاتی اظهار کرد:اگر مربیان با کمترین دغدغه کار خود را دنبال کنند کیفیت بازی ها بهتر شده و لیگ پویاتری خواهیم داشت.
سرمربی تیم فولاد خوزستان افزود: امروز با تیمی بازی داشتیم که سالیان سال یکی از مدعیان لیگ بوده و صاحب مربی با تفکرات بالا و مهره های کلیدی است که می توانند هر لحظه نتیجه بازی را به سود خود رقم بزنند لذا باید با درایت مقابل این تیم ظاهر می شدیم.
وی ادامه داد: در نیمه اول بازی سعی کردیم حریف را کنترل کنیم و خط حمله آنها را از کار بیندازیم که موفق شدیم، ولی نیمه دوم چهره بهتری از خود به نمایش گذاشتیم و فولاد همیشگی بودیم اگر چه در امر گلزنی موفق نبودیم.
سعداوی افزود: همین که به تیم بزرگی همچون تراکتورسازی اجازه ندادیم که به دروازه ما نزدیک شود کار بسیار بزرگی انجام دادیم اما زندگی همچنان ادامه دارد و به ادامه راه امیدواریم هستیم.
وی در خصوص کسانی که پس از بازی علیه او شعار سر دادند گفت: ایرادی ندارد که علیه من شعار سر دهند بالاخره طبیعت فوتبال در این است که عده ای از روی عصبانیت دست به چنین کاری بزنند و من از این موضوع ناراحت نیستم اما باید واقع گرا بود.
سرمربی تیم فولاد خوزستان در خصوص تیم استقلال خوزستان گفت:با تمامی وجود خوشحالم که نماینده شایسته کشورمان یعنی استقلال خوزستان مردمی و مردانه و یک تنه از فوتبال کشور دفاع می کند و امیدوارم با حمایت تماشاگران اهوازی در مقابل لخویا قطر نتیجه خوبی کسب کند.
دیدار بین دو تیم فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و چهارم با تساوی بدون گل به پایان رسید.
۶۱۲۵ پارسا شاکری ** انتشار:سیدبهادر حسینی

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار