نفت مسجد سلیمان در خانه خود مغلوب تیم بادران تهران شد

تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۳:۳۰ ق٫ظ
نفت مسجد سلیمان در خانه خود مغلوب تیم بادران تهران شد [ad_1] اهواز – ایرنا- تیم نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ دسته ۱باشگاه های کشور روز یکشنبه در خانه خود میزبان تیم بادران تهران بود که نتیجه را به حریف خود واگذار کرد. به گزارش ایرنا دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و بادران تهران روز یکشنبه در ورزشگاه شهید […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا- تیم نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ دسته ۱باشگاه های کشور روز یکشنبه در خانه خود میزبان تیم بادران تهران بود که نتیجه را به حریف خود واگذار کرد. به گزارش ایرنا دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و بادران تهران روز یکشنبه در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان برگزار شد که تیم بادران تهران موفق شد با یک گل نفتی های مسجد سلیمان را در خانه شکست دهد.
دیدار دو تیم نفت مسجدسلیمان و بادران تهران طبق اعلام قبلی قرار بود ساعت ۱۴:۰۰ برگزار شود که به دلیل غلظت گرد و خاک در هوای مسجدسلیمان به ساعت ۱۴:۴۵ موکول شد.
برای تیم بادران تهران رضا درویشی در دقیقه بازی موفق به گلزنی شد.
تیم بادران تهران با این نتیجه ۳۹ امتیازی شده و جایگاه ششم خود را در جدول مستحکم تر کرد اما تیم نفت مسجد سلیمان همچنان با ۲۱ امتیاز از ۲۳ بازی در مکان پانزدهم جدول جای دارد.
از حاشیه هی جالی این دیدار می توان به حضور بازیکنان تیم مسجدسلیمان با ماسک در ابتدای بازی در اعتراض به وضعیت هوای خوزستان اشاره کرد.
تیم استقلال اهواز دیگر نماینده استان در این رقابت ها روز سه شنبه میهمان تیم سپیدرود رشت است.
دیگر دیدارهای این هفته لیگ دسته یک کشور روز دوشنبه برگزار می شود.
۷۱۵۲ خبرنگار: محمدرضاخبازان

[ad_2]

منبع: ایرنا

  1. Danny   ۲۹/۰۵/۱۳۹۹  
آخرين اخبار
پر بحث ترين
قلم ماندگار
محل كد آمار