حسین عبدالعزیزی: نقش رسانه ها در معرفی افتخارات چهل ساله انقلاب اسلامی

تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ | ۲۱:۵۰ ب٫ظ
حسین عبدالعزیزی: نقش رسانه ها در معرفی افتخارات چهل ساله انقلاب اسلامی حسین عبدالعزیزی مدیر مسئوول پایگاه خبری قلم ماندگار به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در یادداشتی نوشت: رسانه ها،می توانند به خوبی افتخارات چهل ساله انقلاب اسلامی را به نسل جدید انتقال دهند.

قلم ماندگار:

حسین عبدالعزیزی مدیر مسئوول پایگاه خبری قلم ماندگار به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در یادداشتی نوشت: رسانه ها،می توانند به خوبی افتخارات چهل ساله انقلاب اسلامی را به نسل جدید انتقال دهند.

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار رسانه ها در کشور گفت:  تمامی رسانه ها به ویژه رسانه‌های فرهنگی کشور به هیچ عنوان نباید اجازه اشاعه و گسترش سیاه‌نمایی‌ها را بدهند، زیرا که دشمنان قسم خورده انقلاب از اویل انقلاب تاکنون با صرف هزینه های هنگفت و راه اندازی شبکه های متعدد به زبان فارسی و غیره از طریق تبلیغات گسترده و مسموم در شبکه های مجازی و به ویژه ماهواره درصدد ضربه زدن به نظام، القای ناکارآمدی آن و ناامید کردن مردم هستند.

عبدالعزیزی با بیان اینکه می بایست بهره کافی را از فرصت چهل سالگی انقلاب برد، گفت: همچنین باید برای تحقق این مهم زمینه رشد و نشاط بیشتر برای بالندگی نظام را فراهم کرد.

این کارشناس رسانه با اشاره به اینکه نباید در چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی، بدگمانی در ذهن مردم شکل بگیرد، اظهار کرد: تمامی دستگاه های اجرایی کشور باید گزارش های دقیقی از اقدامات و خدمات نظام اسلامی به مردم ارائه دهند زیرا که امروزه دشمنان قسم خورده انقلاب با هزاران ابزار اقتصادی، فرهنگی و رسانه ای خود به دنبال تحت تاثیر قرار دادن پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اند.

عبدالعزیزی بر ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارائه کارنامه چهل ساله انقلاب اسلامی تاکید کرد و افزود: دشمن در توطئه‌های خود با سیاه‌نمایی و زیر سئوال بردن باورهای مردم و ارکان نظام جمهوری اسلامی به ویژه ولایت فقیه سعی دارد نظام را از بین ببرد که می بایست برای خنثی کردن این توطئه ها بصیرت افزایی کرد زیرا که تشخیص توطئه استکبار جهانی به ویزه آمریکای جهانخوار یکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه کرد.

وی در ادامه یادآور شد: براساس پژوهش های صدا و سیما، باید اذعان کرد که انقلاب اسلامی کشورمان در طول حیات خود همواره با دشواری‌ها و توطئه‌های بسیاری در حال مبارزه بوده است، به طوریکه در ۱۰ سال اول با ۱۷ توطئه روبه‌رو شد که هدفشان سقوط نظام بود، همچنین فشار سیاسی غرب با کمک حامیان داخلی‌اش در راستای براندازی در دهه‌های دوم، سوم، و چهارم انقلاب ادامه یافت، ضمن اینکه در جبهه اقتصادی نیز فشارهای شدیدی برای سقوط انقلاب بر مردم ایران تحمیل شد. با این حال دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلابی، کماکان اولویت اصلی مردم و رهبران نظام به شمار می‌آید.

عبدالعزیزی در پایان اظهار کرد: تمامی رسانه‌های مکتوب، مطبوعات، رسانه های دیداری و شنیداری و به ویژه شبکه های اجتماعی کشور در راستای بیان حق مطلب، با دقت و ظرافت بیشتری  همچون گذشته به معرفی دستاوردهای شگفت‌انگیز انقلاب به‌ ویژه برای نسل جدید، اقدام کنند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار