نمایشگاه الکامپ زمینه ساز حضور جوانان در عرصه های نوین علمی است

تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۹ ق٫ظ
نمایشگاه الکامپ زمینه ساز حضور جوانان در عرصه های نوین علمی است اهواز- قلم ماندگار- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به حضور جوانان در نمایشگاه الکامپ گفت: در این نمایشگاه جوانان، افراد خلاق و افرادی که قدرت تولید داشته و در عرصه های نوین علمی فعالیت دارند می توانند محصولات خود را برای عموم مردم جامعه عرضه کنند.

قلم ماندگار:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به حضور جوانان در نمایشگاه الکامپ گفت: در این نمایشگاه جوانان، افراد خلاق و افرادی که قدرت تولید داشته و در عرصه های نوین علمی فعالیت دارند می توانند محصولات خود را برای عموم مردم جامعه عرضه کنند.
به گزارش قلم ماندگار به نقل از کمیته اطلاع رسانی چهارمین نمایشگاه الکامپ خوزستان؛ علی خدادادی باید حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این نمایشگاه ها می تواند زمینه ساز حضور جوانان در عرصه های نوین علمی شود، اظهار کرد: این نمایشگاه افراد خلاق و افرادی که قدرت تولید دارند می توانند محصولات خود را برای عموم مردم جامعه عرضه کنند.
وی افزود: جمعیت هلال احمر نیز با توجه به اعضای بسیار آن نیازمند دسترسی به سیستم های جدید است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: جمعیت هلال احمر برای کاهش خطر پذیری و افزایش ایمینی لازم باید از سامانه های مختلف استفاده کند.
خدادادی عنوان کرد: در سیل اخیر با استفاده از پهپاد و تصاویر ماهواره ای توانستیم بسیاری از خسارت های رودخانه های کرخه و کارون را کاهش دهیم و از یک فاجعه بزرگ در اهواز نیز جلوگیری کنیم.
وی افزود: همچنین برای ارزیابی مخاطرات و تهدیدات موجود در کشاورزی، نیروی انسانی، خطوط مواصلاتی و وضعیت جوی می توان اطلاعات دقیق را با سیستم های جدید دریافت و پایش کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: در حوزه ارتباطات رادیویی با هماهنگی های لازم پوشش های لازم امدادی را انجام میدهیم.
خدادادی ادامه داد: در ارتباط بین پایگاه ها به ویژه در مناطق صعب‌العبور و نقاط کور ارتباطی از تکنولوژی های جدید استفاده کردیم تا عملیات امداد رسانی به موقع انجام شده و مثمر ثمر باشد.
وی تصریح کرد: اگر بتوانیم نیروهای جوان را بعنوان سرمایه اصلی کشور به کارگیری کنیم با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب بسیار می توانند کارساز و توسعه دهنده باشد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار