نمایشگاه بهاره اهواز گشایش یافت

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۲۰:۵۱ ب٫ظ
نمایشگاه بهاره اهواز گشایش یافت [ad_1] اهواز – ایرنا – معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از آغازفعالیت نمایشگاه بهاره ویژه عرضه کالای نوروزی در نمایشگاه دائمی اهواز افتتاح شد. ابوالقاسم کوره چینی چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت : این نمایشگاه طبق روال هر ساله با هدف تعدیل قیمت ها در بازار و […]

[ad_1]


اهواز – ایرنا – معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از آغازفعالیت نمایشگاه بهاره ویژه عرضه کالای نوروزی در نمایشگاه دائمی اهواز افتتاح شد. ابوالقاسم کوره چینی چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت : این نمایشگاه طبق روال هر ساله با هدف تعدیل قیمت ها در بازار و کمک به خرید شهروندان وافزایش قدرت خرید آنها برپا شده است.
وی ادامه داد : این نمایشگاه در ۲۰۰ غرفه در محدوده ای به مساحت حدود سه هزارو ۲۰۰ متر در نمایشگاه دائمی اهواز تشکیل شده است .
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان افزود: در نمایشگاه بهاره امسال عرضه کنندگان کالا از استان های تهران ، لرستان ، فارس و خوزستان کالاهای تولیدی استان خود را عرضه می کنند.
کوره چینی بیان کرد: قیمت کالاها در این نمایشگاه از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و همچنین واحد قیمت گذاری اتحادیه صنفی تعیین شده و قیمت ها در این نمایشگاه ۱۰ تا ۲۰ درصد پایین تر از قیمت بازار است.
وی با اشاره به کالاهایی که در این نمایشگاه عرضه می شوند گفت:در این نمایشگاه پوشاک، کیف و کفش، آجیل و خشکبار، شیرینی و شکلات ، مواد شوینده و مواد پروتئینی عرضه شده است.
این نمایشگاه از ۱۷ تا ۲۴ اسفند ماه همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در نمایشگاه دائمی اهواز پذیرای شهروندان است.
۷۱۶۵/۶۰۰۲
خبرنگار : حمیدرضا ترابی فرد **انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار