نمایشگاه 'ناف' را در اهواز ببینید

تاریخ انتشار: یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۸:۴۷ ب٫ظ
نمایشگاه 'ناف' را در اهواز ببینید [ad_1] اهواز ـ ایرنا ـ نمایشگاهی از آثار هنری و تصویر سازی‌های نگار وکیل‎خیاط با نام ‘ناف’ در کافه گالری ۲۸ اهواز از امروز به مدت هفت روز به نمایش در می‌آید. این هنرمند روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این نمایشگاه شامل ۲۰ اثر با تکنیک قلم فلزی است و اولین […]

[ad_1]


اهواز ـ ایرنا ـ نمایشگاهی از آثار هنری و تصویر سازی‌های نگار وکیل‎خیاط با نام ‘ناف’ در کافه گالری ۲۸ اهواز از امروز به مدت هفت روز به نمایش در می‌آید. این هنرمند روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این نمایشگاه شامل ۲۰ اثر با تکنیک قلم فلزی است و اولین نمایشگاه انفردای من محسوب می‌شود.
وی توضیح داد: نگاره‌هایی که در این نمایشگاه به نمایش درآمده تجربه‌هایی است که هر روز در اطرافمان می‌بینیم و کارهای روزمره ماست، دغدغه‌های انسان امروز شاید به طرز ناباورانه‌ای قابل پیش بینی و تا حد زیادی یکنواخت است .
وی گفت: زن بودن اکثر کاراکترها دراین آثار نیز عادت دیگری است که در این نمایشگاه عامدانه بود.
وکیل‌خیاط گفت: تصمیم‌هایی که ما هر روز می‌گیریم شاید به زعم خودمان تازه و بکر باشد اما ناخودآگاه راحت طلب ما است که بر اساس همان عادات و تصاویر تکراری هر روزه ما را به سمت اتفاقاتی که خارج از روزمرگی‌هایمان نیست سوق می‌دهد، ما حتی در بکرترین حالاتمان نیز اسیر روزمرگی‌ها و زندگی خود هستیم.
به گزارش ایرنا این نمایشگاه هر روز از یکم تا هفتم اسفند در کافه گالری ۲۸ از ساعت ۱۶ تا ۲۳ در طبقه فوقانی سینما هلال اهواز برپا است.
نگار وکیل‌خیاط متولد ۱۳۶۷ کارشناس چاپ و فارغ التحصیل از دانشگاه فرهنگ و هنر مارلیک نوشهر است وی کسب رتبه سوم کاریکاتور مسابقات دانشجویی فنی و حرفه‌ای سراسر کشور(خراسان رضوی)، رتبه دوم کاریکاتور مسابقات دانشجویی فنی و حرفه ای سراسر کشور(رشت) را در کارنامه هنری خود دارد و در بسیاری از جشنواره های داخلی و خارجی حضور داشته است.
۷۱۶۴/۶۰۰۲
خبرنگار: عاطفه جوادی**انتشار دهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار