نمایشگاه هفته دولت و معرفی دستاوردها

تاریخ انتشار: شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۰ ب٫ظ
نمایشگاه هفته دولت و معرفی دستاوردها اهواز- قلم ماندگار- برپایی نمایشگاه هفته دولت، فرصتی مناسب برای عرضه دستاوردهای نظام و دولت در بخش های اجرایی به شمار می رود.

قلم ماندگار:

بر کسی پوشیده نیست که برپایی نمایشگاه هفته دولت، فرصتی مناسب برای عرضه دستاوردهای نظام و دولت در بخش های اجرایی به شمار می رود.

حسین عبدالعزیزی- نمایشگاه هفته دولت و دومین نمایشگاه تخصصی کارآفرینی و اشتغال از سوم تا هفتم شهریورماه جاری در محل نمایشگاه دائمی در کیانپارس اهواز گشایش یافت. مسئولان می بایست به هفته دولت نگاه ویژه ای داشته باشند و این هفته را فرصتی مناسب برای عرضه دستاوردهای نظام و دولت در بخش اجرایی و گزارش دهی به شهروندان نسبت به آنچه که در طول یکسال گذشته دولت در استان خوزستان انجام داده است،  بشمارند.

همچنین باید عنوان کرد : این نمایشگاه به منظور معرفی دستاودرهای دولت و پیوند بین هفته دولت و  نهادهای اجرایی، بخش خصوصی و دستگاه های اجرایی در دو سالن امام رضا و خلیج فارس برپا شد. در این نمایشگاه  دستگاه های مختلف بخش خصوصی و دولتی در ۲۰۰ غرفه از این نمایشگاه به ارائه عملکردهای خود پرداختند.

البته ناگفته نماند که برپایی نمایشگاه هفته دولت در اهواز  زمینه لازم را برای نمایش توانمندی های شرکت ها فراهم کرده است و علاوه بر اینکه قدرت انتخاب را به شرکت کننده در نمایشگاه داده عرصه رقابتی خوبی را نیز ایجاد کرد.

همچنین نباید از این نکته غافل ماند که برای حل مشکلات جامعه از جمله بیکاری و آسیب های اجتماعی رونق تولید است که چنانچه گره تولید باز شود و صنعت و اقتصاد اوج بگیرد مشکلات مردم حل خواهند شد البته باید به این مهم اشاره کرد که در این هوای گرم و طاقت فرسای اهواز استقبال شهروندان مطلوب بود که حقیقتا جا دارد به دست اندرکاران اجرایی و برگزار کنندگان این نمایشگاه خدا قوت و خسته نباشید عرض کرد.

همچنین در این نمایشگاه دستاوردهای حوزه اشتغال و کارآفرینی ۱۷ فرمانداری به نمایش گذاشته شده است. همچنین ۳۰ سازمان بزرگ دولتی در نمایشگاه هفته دولت غرفه دار هستند و بیش از ۱۰۰ شرکت خصوصی ، دستاوردهای خود در حوزه کارآفرینی و اشتغال را در حوزه صنعت، خدمات و گردشگری به نمایش گذاشته‌اند.

یادآور می شود امروز نهم شهریوماه آخرین روز این نمایشگاه است که علاقمندان می توانند  از ساعت ۱۹ تا ۲۳، از این نمایشگاه دیدن کنند.

در پایان ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد مسئولان متولی تنها به برگزاری این نمایشگاه  در هفته دولت اکتفا نکنند و چنین نمایشگاه هایی را در طول سال  به صورت مستمر  برپا کنند البته با تبلیغات و اطلاع رسانی شایسته تا همه مردم از این ظرفیت ها مطلع شوند.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار