سید علی مرعشی از فعالین اجتماعی خوزستان در واکنش به سیلی نماینده مجلس به سرباز قانون:

نماینده‌ای که طاقت برخورد قانونی را ندارد چگونه می خواهد قانون گذاری کند؟ / سیلی زدن نماینده به یک سرباز، مصداق گذشتن از قانون است / نیروی انتظامی از حق سرباز قانون مدار به جدیت دفاع کند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ | ۲۲:۴۵ ب٫ظ
نماینده‌ای که طاقت برخورد قانونی را ندارد چگونه می خواهد قانون گذاری کند؟ / سیلی زدن نماینده به یک سرباز، مصداق گذشتن از قانون است / نیروی انتظامی از حق سرباز قانون مدار به جدیت دفاع کند سید علی مرعشی از فعالین اجتماعی و حقوقدانان خوزستان در واکنش به سیلی زدن نماینده سبزوار به سرباز قانون گفت: سیلی زدن نماینده مجلس به یک سرباز، عین گذشتن از قانون است.

قلم ماندگار/ خوزستان:

به گزارش قلم ماندگار، سید علی مرعشی از فعالین اجتماعی و حقوقدانان خوزستان در واکنش به سیلی زدن نماینده سبزوار به سرباز قانون گفت: سیلی زدن نماینده مجلس به یک سرباز، عین گذشتن از قانون است.
وی گفت: متاسفانه با رای مردم به مقام و جایگاه می رسند و با سیلی زدن به یک سرباز، قدرت نمایی می کنند. آن کسی که از قدرتش برای رد شدن از خط ویژه استفاده می کند حال و روز معلومی دارد.
مرعشی گفت: از کسی که به قول خودش نماینده قانون است بعید بود به سرباز باغیرت سیلی بزند. در برابر قانون همه مساوی هستند و کسی در هر جایگاه و مقامی چه نماینده مجلس باشد و چه وزیر و مدیر، حق ندارد قانون را زیر پا بگذارد. بنظر بنده این نماینده مجلس به یک سرباز سیلی نزد بلکه به اعتبار مجلس سیلی زد.
این حقوقدان گفت: به هیچ عنوان هیچ کس حق ندارد یک سرباز باغیرت وطن را که در حال انجام خدمت است را مورد ضرب و شتم قرار دهد. نماینده‌ای که طاقت برخورد قانونی را ندارد چگونه قرار است قانون ‌گذاری کند؟ اگر مردم و همین سربازهای باغیرت نبودند آیا این نماینده بر کرسی نمایندگی مجلس نشسته بود؟
وی تاکید کرد: در حالی که باید سربازان را چون فرزندان خود بدانیم و در صیانت از شخصیت و کرامت آنها کوتاهی نکنیم لذا اصلا زیبنده نیست که برخی اینگونه به این سبزپوشان خدوم توهین و تعدی کنند. انتظار می رود در صورت اثبات تقصیر این نماینده مجلس، نیروی انتظامی از حق این سرباز قانون مدار به جدیت دفاع کند.

سید علی مرعشی / بهمن ۹۹ – اهواز

 

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار