نماینده جدید ولی فقیه در خوزستان معارفه شد

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۸ ب٫ظ
نماینده جدید ولی فقیه در خوزستان معارفه شد نماینده جدید ولی فقیه در استان خوزستان با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری، در اهواز معارفه شد.

 قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد پیش از ظهر امروز با حضور رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز معارفه شد.

در مراسم تودیع و تکریم نماینده ولی فقیه در استان خوزستان از نیم قرن فعالیت آیت الله موسوی جزایری در مسئولیت‌های نمایندگی ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز تجلیل شد.

حجت الاسلام موسوی فرد پیش از این به عنوان امام جمعه خرمشهر انجام وظیفه می‌کرد.

در حکمی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری به عنوان رئیس حوزه علمیه اهواز و حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد به عنوان نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز منصوب کردند.

سید عبدالنبی موسوی‌فرد امروز در آئین تکریم و معارفه نماینده پیشین و جدید ولی‌فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز، اظهار کرد: از مجموعه تعالیم اسلامی و سیره اولیاء الهی درمی‌یابیم که بعد از انجام واجبات الهی، خدمت به مردم و خلق به ویژه مومنان و صالحان برترین وسیله برای قرب و نزدیکی به خداوند متعال است.

وی عنوان کرد: از رهبر معظم انقلاب برای اعتماد به بنده سرتاپا تقصیر و انتصاب به نمایندگی ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه تشکر و قدردانی می‌کنم و قدردان زحمات فقیه و وارسته آیت‌الله جزایری نیز تشکر می‌کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان گفت: از همه مسوولان، مدیران، اقوام، عشایر، روحانیون، جوانان و بانوان بابت لطف و محبت‌های فراوان تشکر و قدردانی می‌کنم.

موسوی‌فرد استان خوزستان را سرشار از ظرفیت و استعداد دانست و عنوان کرد: باید با همدلی و همکاری فاصله طبقاتی موجود در خوزستان را به صفر برسانیم و بنده در این امر و برای حل تمام مشکلات و معضلات یاور و مددکار تمام مسؤولان و مدیران هستم.

وی افزود: مسؤولان باید نسبت به نظم و وقت خود توجه جدی داشته باشند و اگر فردی از مسؤولان برای انجام کاری وعده دهد بنده به عنوان مطالبه گر وارد عرصه میدان خواهم شد و تا حصول نتیجه آن امر را پیگیری خواهم کرد.

امام جمعه اهواز گفت: بنده سربازی سراپا تقصیر برای نظام مقدس اسلامی هستم و به عنوان نوکر و خادم مردم شریف و ولایتمدار استان خوزستان خواهم بود.

موسوی‌فرد با تاکید بر ضرورت مدیریت جهادی و تفکر انقلابی، اظهار کرد: مدیریت جهادی به این معنا است که برای اقدام و عمل و حل از مشکلات سرازپا نشناسیم.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار