نماینده فدراسیون جهانی وزنه برداری: ایران در این رشته یک مدرسه آموزشی برای کشورهای جهان است

تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۱:۵۵ ق٫ظ
نماینده فدراسیون جهانی وزنه برداری: ایران در این رشته یک مدرسه آموزشی برای کشورهای جهان است [ad_1] اهواز- ایرنا- نماینده فدراسیون جهانی وزنه برداری گفت: کشور ایران در رشته وزنه برداری همواره یک مدرسه آموزشی برای کشورهای جهان به شمار رفته و دارای وزنه برداران و مربیان صاحب نامی است. به گزارش ایرنا آنتونیو اورسو عصر جمعه در حاشیه افتتاحیه مسابقات وزنه برداری بین المللی جام فجر یادواره شهید الماسی در […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- نماینده فدراسیون جهانی وزنه برداری گفت: کشور ایران در رشته وزنه برداری همواره یک مدرسه آموزشی برای کشورهای جهان به شمار رفته و دارای وزنه برداران و مربیان صاحب نامی است. به گزارش ایرنا آنتونیو اورسو عصر جمعه در حاشیه افتتاحیه مسابقات وزنه برداری بین المللی جام فجر یادواره شهید الماسی در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دومین دوره این رقابت ها نسبت به دور نخست از سطح بالاتری برگزار شده و مسئولان ورزش ایران و خوزستان به خوبی شرایط میزبانی را ایجاد کرده اند.
وی افزود: حضور ۲۰ کشور در این رقابت ها نشان دهنده بالابودن سطح کمی و کیفی مسابقات بوده و این کشورها با ورزشکاران مطرح خود در این دوره شرکت کرده اند.
وی بیان کرد: کشورایران یکی از اصلی ترین کشورهای دنیای وزنه برداری است و ورزشکاران این کشور نیز در سطوح جهانی صاحب نام و مقام هستند.
وی گفت: ورزشکاران و مربیان ایرانی همواره جزو اسطوره های این رشته بوده و تمام جهان در مسابقات بین المللی چشم به عملکرد آن ها دوخته اند.
رقابت های وزنه برداری بین المللی جام فجر یادواره شهید الماسی با حضور ۱۴ کشور از سطح جهان روز ۱۹ اسفندماه آغاز شده و تا ۲۴ اسفندماه ادامه دارد.
۷۱۵۲/۶۰۶۴
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار