نماینده مردم اهواز،باوی و حمیدیه در مجلس: مردم خوزستان ثابت کردند درهر شرایطی در صحنه حاضر هستند

تاریخ انتشار: شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۳:۰۵ ق٫ظ
نماینده مردم اهواز،باوی و حمیدیه در مجلس: مردم خوزستان ثابت کردند درهر شرایطی در صحنه حاضر هستند [ad_1] اهواز-ایرنا -نماینده مردم اهواز، باوی و حمیدیه در مجلس گفت: مردم خوزستان همواره ثابت کردند که در سرما و گرما و در شرایط گرد و خاک شدید در یوم‌الله‌ها حضور پرشور و نشاط دارند. به گزارش ایرنا علی ساری در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با […]

[ad_1]


اهواز-ایرنا -نماینده مردم اهواز، باوی و حمیدیه در مجلس گفت: مردم خوزستان همواره ثابت کردند که در سرما و گرما و در شرایط گرد و خاک شدید در یوم‌الله‌ها حضور پرشور و نشاط دارند. به گزارش ایرنا علی ساری در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در اهواز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه امروز در جشن تولد انقلاب مردم بار دیگر ثابت کردند پشتیبان انقلاب و جمهوری اسلامی هستند، گفت: حضور گسترده مردم در مراسم باشکوه ۲۲ بهمن نشان می‌دهد انقلابی که با نیرو وحضور ملت آغاز شد و به مردم متکی است با مردم نیز می‌ماند.
نماینده مردم اهواز، باوی و حمیدیه در مجلس اظهار کرد: مردم صاحب انقلاب و نظام هستند و همانگونه که در سال‌های مختلف در تمام عرصه‌های سیاسی و اجتماعی حضور داشته‌اند امسال نیز در روز ۲۲ بهمن پر شور تر از قبل حاضر شدند.
وی با بیان اینکه مردم خوزستان و اهواز همواره ثابت کردند که در سرما و گرما و در شرایط گرد و خاک شدید در یوم‌الله‌ها حضور پرشور و نشاط دارند، گفت: براساس گزارش‌های رسیده از منابع مختلف حضور امسال مردم پررنگ‌تر از سال گذشته بود.
ساری با اشاره به تأکیدات همیشگی رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور مردمی و مردم‌سالاری دینی گفت: این حضور پرشور براساس تدابیر ایشان محقق شده است.
وی هم‌چنین ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان نظام و انقلاب را از آثار دیگر این راهپیمایی دانست و خاطرنشان کرد: این حضور هم‌چنین بیانگر وابستگی عمیق به انقلاب و عزم ملی در پاسخ به زورگویان است.
نماینده مردم اهواز، باوی و حمیدیه در مجلس با بیان این که مردم خوزستان با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه امسال، مسئولان استان را بیش از پیش مدیون خود کردند، افزود: مردم همیشه با بصیرت و هوشیاری در صحنه ها حاضر هستند و مسوولین نظام باید قدر این حضور را بدانند.
۶۰۰۲ خبرنگار :پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری

[ad_2]

منبع: ایرنا

برچسب‌ها: , ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار