نماینده مردم اهواز در مجلس:اختلاف شهرداری و آبفای اهواز در خصوص آب‌های سطحی حل شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۴ ق٫ظ
نماینده مردم اهواز در مجلس:اختلاف شهرداری و آبفای اهواز در خصوص آب‌های سطحی حل شود خوزستان- قلم ماندگار- نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس گفت: اختلاف شهرداری و آبفای اهواز در خصوص مدیریت آب‌های سطحی در این شهرستان باید حل شود.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، علی ساری بامداد چهارشنبه در جلسه ستاد بحران خوزستان با حضور دبیر شورای امنیت ملی کشور با اشاره به بارش‌های قابل ملاحظه در استان اظهار کرد: با توجه به افزایش دبی رودخانه کارون در مقطع اهواز زمان کافی برای تخلیه روستاهای پایین دست وجود ندارد چون فردا شاهد این افزایش خواهیم بود.

وی افزود: متأسفانه همواره با مقدار کمی بارش باران در اهواز شاهد آب‌گرفتگی هستم و تا زمانی که شهرداری و آبفااختلافات خود را حل و فصل نکنند، آب خیابان‌ها را خواهد گرفت.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس با اشاره به اینکه هنوز نقطه اختلاف بین آبفا و شهرداری اهواز برای دفع و جمع آوری آب‌های سطحی حل نشده است، تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صحیح می‌توان کاری کرد که قبل از آب‌گرفتگی خیابان‌های شهر اهواز اقدامات لازم انجام شود.

ساری در پایان تأکید کرد: آبفا و شهرداری اهواز باید با هماهنگی بیشتری نسبت به رفع آب‌گرفتگی معابر اقدام و جلوی کار را بگیرند.

انتهای پیام/

  1. rolex knockoff   ۰۶/۰۹/۱۳۹۹  
آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار