نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: در بحث آب دچار مدیریت بخشی شده ایم/ مشکلات پساسیل را جدی بگیریم

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۴ ب٫ظ
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: در بحث آب دچار مدیریت بخشی شده ایم/ مشکلات پساسیل را جدی بگیریم خوزستان_ قلم ماندگار، علی ساری در نشست تخصصی واکاوی سیلاب ۹۸_۹۷ گفت: متاسفانه دولت در موضوع آب دچار مدیریت بخشی شده است.

قلم ماندگار:

به گزارش قلم ماندگار، علی ساری امروز سه شنبه ۲۱ خردادماه جاری در نشست تخصصی واکاوی سیلاب ۹۸_۹۷ که در محل سازمان آب و برق استان خوزستان برگزار شد، گفت: متاسفانه دولت در موضوع آب دچار مدیریت بخشی شده است.

نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه ادامه داد: پارسال دبی آب رودخانه کارون ۸۰ متر مکعب برثانیه بود اما در طول مدت سیلاب این میزان به حدود سه هزار و ۲۰۰ متر مکعب بر ثانیه رسید.

 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: پارسال استان خوزستان دچار خشکسالی شده بود و کشاورزان استان را با مشکل مواجه کرد و امسال نیز در شرایط خوب آبی بازهم کشاورزان منطقه باوی با مشکل آب مواجه هستند که این امر ناشی از عدم مدیریت سدها است که باید برای این مهم چاره ای اندیشیده شود.

ساری با بیان اینکه بیان این مشکلات به معنی نادیده گرفتن خدمات دولت نیست، افزود:
ما با مطالبه گری حقوق مردم به ویژه کشاورزان خسارت دیده به ضررس قاطع اعلام می کنیم که در مدیریت سدها باید تدبیر صحیح صورت می گرفت و حتمن باید در این زمینه در جهت رفع مشکلات کشاورزان تلاش مضاعفی صورت گیرد.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
محل كد آمار