نماینده مردم خوزستان در خبرگان: توجه به خواسته های مردم در جهت رفع مشکلات استان یک ضرورت است

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۵:۲۴ ق٫ظ
نماینده مردم خوزستان در خبرگان: توجه به خواسته های مردم در جهت رفع مشکلات استان یک ضرورت است [ad_1] اهواز- ایرنا- نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: توجه به خواسته های مردم در خصوص رفع مشکلات استان یک ضرورت است و مسئولان باید با اقدامات موثر دین خود را به مردم ادا کنند. به گزارش ایرنا آیت الله سید علی شفیعی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری خوزستان اظهار کرد: در […]

[ad_1]


اهواز- ایرنا- نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: توجه به خواسته های مردم در خصوص رفع مشکلات استان یک ضرورت است و مسئولان باید با اقدامات موثر دین خود را به مردم ادا کنند. به گزارش ایرنا آیت الله سید علی شفیعی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری خوزستان اظهار کرد: در ماه های اخیر بارها شاهد حضور رئیس جمهوری و هیات دولت به خوزستان بوده ایم و امید است این بازدید ها در راستای رفع مشکلات کنونی خوزستان موثر باشد.
وی افزود: برخی از مسائل و مشکلات موجود در استان به صورت طبیعی است که می توان آن ها را تقلیل و یا از بروز آن ها تا آن جا که امکان دارد جلوگیری کرد.
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: موضوع گرد و غبار در خوزستان یک مساله قدیمی بوده که سال هاست با آن مواجه هستیم و از همان زمان نیز مسئولان استان اقداماتی را برای کاهش آن انجام داده اند که این تلاش ها می تواند برای مسئولان امروزی تجربه ای گرانبها باشد.
وی بیان کرد: مسائل و مشکلات موجود در استان بارها از سوی نمایندگان و سایر مسئولان استان مطرح شده است اما امید می رود که در عمل نیز بتوانیم به خواسته های مردم جامه عمل بپوشانیم.
آیت الله شفیعی تصریح کرد: امید است مسئولان استانی و کشوری با اقدامات خود در جهت خدمت رسانی به مردم رهبر معظم انقلاب را خشنود کرده و دین خود را به مردم ادا کنند.
۷۱۵۲/۶۰۶۴
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند

[ad_2]

منبع: ایرنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
 قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار