نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری: افراد متخصص باید امید و اعتماد را در جامعه تقویت کنند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۳ ب٫ظ
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری: افراد متخصص باید امید و اعتماد را در جامعه تقویت کنند اهواز- قلم ماندگار-نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با معاون پارلمانی رئیس‌جمهور، اظهار کرد: افراد غیرمتخصص و غیرکارشناس در خصوص مسائل مختلف اظهارنظر می‌کنند که این موضوع باعث ایجاد تنش در جامعه می‌شود. افراد متخصص باید امید و اعتماد را در جامعه تقویت کنند.

قلم ماندگار:

آیت‌الله سیدعلی شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری صبح امروز در دیدار با معاون پارلمانی رئیس‌جمهور، اظهار کرد: افراد غیرمتخصص و غیرکارشناس در خصوص مسائل مختلف اظهارنظر می‌کنند که این موضوع باعث ایجاد تنش در جامعه می‌شود. افراد متخصص باید امید و اعتماد را در جامعه تقویت کنند.

آیت‌الله شفیعی با اشاره به سخنرانی‌های رئیس‌جمهور در خصوص عبور از مشکلات، عنوان کرد: موضوع عبور از مشکلات در شرایط فعلی باید برای مردم به‌طور روشن توضیح داده شود. اقدامات دولت باید به گونه‌ای باشد که در مردم، زدگی ایجاد نشود. ناامیدی در مردم جامعه به دلیل مطرح کردن مسائل غیرفنی است که خطرناک است.

وی افزود: در خصوص سیل اخیر خوزستان افراد مختلفی اظهارنظر کردند، برخی موضوع را کاملاً بر عهده طبیعت و برخی بر عهده مدیرعامل سازمان آب و برق نهادند درصورتی‌که حرف افراد متخصص در این حوزه سند است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت باید در کنار مبانی سیاسی امیدواری را در مردم تقویت کند. درگذشته مشکلات بزرگ‌تر وجود داشت که همه را پشت سر گذاشتیم و این مشکلات را نیز پشت سر می‌گذاریم.

وضعیت اقتصادی امروز نیاز به همدلی دارد

حسین‌علی امیری معاون پارلمانی، حقوقی و امور مجلس رئیس‌جمهور در این دیدار با اشاره به فشار کاری بالای دولت، اظهار کرد: آمریکا و دیگر دشمنان ایران از هر ابزاری برای سخت‌تر کردن شرایط زندگی در ایران استفاده می‌کنند. وزارت اقتصاد آمریکا که نقش اتاق جنگ اقتصادی را بر عهده دارد، نیروهای خود را افزایش داد و بخش مقابله با ایران را به‌شدت تقویت کرده است.

وی افزود: اتاق جنگ آمریکا به‌طور مستقیم با شرکت‌های مالی و مؤسسات مختلف تماس برقرار می‌کند و درخواست عدم همکاری با ایران را دارد. تا امروز با مقاومت مردم و حمایت روحانیون تلاش‌های دشمن بی‌نتیجه بود و شرایط سخت پشت سر گذاشته شد.

معاون پارلمانی، حقوقی و امور مجلس رئیس‌جمهور با اشاره به آینده روشن کشور ایران، عنوان کرد: وضعیت اقتصادی اکنون نیاز به هماهنگی، همدلی و همراهی مردم و مسؤولان در کنار هم دارد و دولت به تنهایی توانایی عبور از این مشکلات را ندارد و کار برای ایران بدون همراهی مردم مشکل می‌شود. امید و اعتماد مردم به نظام و دولت اهمیت بسیاری دارد اگر در کشور نفاق وجود داشته باشد دشمن از همین نقطه نفوذ می‌کند.

وی گفت: از سال گذشته دشمن تمام توان خود را به کار گرفت و با ایجاد جنگ اقتصادی و روانی علیه ایران در شبکه‌های خارجی قصد جلوگیری از رسیدن ایران به جشن چهل‌سالگی انقلاب را داشت که با حضور پرشکوه مردم ایران به هدف خود نرسید.

انتهای پیام/

آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری اهواز
قلم ماندگار
قلم ماندگار
قلم ماندگار
 قلم ماندگار
محل كد آمار